The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Gotycka i zamkowa kolekcj już 18 stycznia 2024 roku!

Reklama

Nadszedł czas, aby nasi simowie założyli gotyckie szaty i wybrali się na zwiedzanie zamku. Dwie kolekcje o zamkowej i gotyckiej tematyce nadciągają do The Sims 4. Są to rozszerzenia, na które mogliśmy głosować w maju 2023 roku, a wyniki poznaliśmy w czerwcu, podczas odcinka Behind The Sims.

Dwie kolekcje będą nazywać się The Sims 4 Zamkowe posiadłości oraz The Sims 4 Gotycki szyk.

Zamkowa kolekcja przyniesie nam do gry aż 25 nowych obiektów w Trybie Budowania i Kupowania, w tym oczywiście pokrycia podłóg, ścian, nowe ogrodzenia oraz okna i drzwi. Wszystko oczywiście w tematyce zamkowej.

Gotyckie rozszerzenie przyniesie nam za to 24 nowe pozycje w Stwórz Sima. W tym oczywiście nowe ubrania oraz akcesoria. Twórcy znaleźli również miejsce dla nowego makijażu.

Obydwie kolekcje swoją premierę będą miały już 18 stycznia zarówno na PC i Mac jak i konsole. Koszt kolekcji to 24,90 zł.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl