The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Reklama

Niedawny błąd Electronic Arts, który wymieniał Nintendo Switch w opisie The Sims 4 spowodował niemałe zamieszanie wśród simowej społeczności. Wielu użytkowników „przełącznika”, a zarazem fanów simsów, podekscytowało się nadchodzącą nowością. Niestety euforia ta nie trwała długo.

Oficjalny profil @TheSimsDirect, zaledwie po kilku godzinach odpowiedział na spekulacje. Jak możemy wyczytać z odpowiedzi: na chwilę obecną nie ma w planach wypuszczać The Sims 4 na konsole Nintendo Switch.

Ups! Zaktualizowaliśmy tą informacją. Wygląda ona na błąd w bazie wyszukiwania. Na chwilę obecną The Sims 4 nie jest dostępne na konsole Nintendo Switch i nie ma planów, aby się na nie pojawiło.

Wciąż jednak dziwnym wydaje się, że twórcy zamieścili konsolę Nintendo w swoim opisie. Czyżby jednak było w tym błędzie ziarenko prawdy? A może The Sims 5 (aka Projekt Rene) jest już planowane na Nintendo Switch?

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl