Więcej informacji o The Sims 4 Zakochaj się!

The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

Reklama

Różnorodność i możliwość reprezentacji to cechy do których Maxis stara się wciąż dążyć. Już wiele razy wprowadzali do gry aktualizacje, które urozmaicają możliwość tworzenia simów na nasze podobieństwo. Do gry doszło już bielactwo, aktualizacje włosów afro, glukometry i wiele więcej aspektów, których dotąd w serii The Sims nie zaznaliśmy.

Jak możemy wyczytać w anglojęzycznym wpisie, współpracując z Dark & Lovely oraz Ebonix, twórcy wciąż starają się dodać do gry jeszcze większą różnorodność. Już w kwietniu, do gry mają dojść aż 24 nowe kombinacje kolorów do dwóch istniejących już fryzur.

W lipcu za to pojawi się zupełnie nowa fryzura o fakturze afro. Będą to dredy spięte do tyłu.

Dodatkowo, pojawiła się specjalna kampania, która jest głosem Ebonix, zespołu The Sims oraz osób z zespołu Dark & Lovely. Film ten porusza temat osób czarnoskórych i ich braku reprezentacji w świecie gier. Ten możecie obejrzeć poniżej:

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl