Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Różnorodność i możliwość reprezentacji to cechy do których Maxis stara się wciąż dążyć. Już wiele razy wprowadzali do gry aktualizacje, które urozmaicają możliwość tworzenia simów na nasze podobieństwo. Do gry doszło już bielactwo, aktualizacje włosów afro, glukometry i wiele więcej aspektów, których dotąd w serii The Sims nie zaznaliśmy.

Jak możemy wyczytać w anglojęzycznym wpisie, współpracując z Dark & Lovely oraz Ebonix, twórcy wciąż starają się dodać do gry jeszcze większą różnorodność. Już w kwietniu, do gry mają dojść aż 24 nowe kombinacje kolorów do dwóch istniejących już fryzur.

W lipcu za to pojawi się zupełnie nowa fryzura o fakturze afro. Będą to dredy spięte do tyłu.

Dodatkowo, pojawiła się specjalna kampania, która jest głosem Ebonix, zespołu The Sims oraz osób z zespołu Dark & Lovely. Film ten porusza temat osób czarnoskórych i ich braku reprezentacji w świecie gier. Ten możecie obejrzeć poniżej:

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl