Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące kolekcje

Reklama

Każda nowa premiera rozszerzenia do The Sims 4 wiąże się z pewnego rodzaju przeciekiem. Doświadczyliśmy tego praktycznie przy każdym nowym dodatku czy kolekcji. Inaczej nie mogło być w przypadku pozostałych dwóch kolekcji z najnowszego, sensacyjnego harmonogramu.

Tym razem, to twórca Electronic Arts @Nick_Baker777 opublikował zrzuty ekranu z dwóch nadchodzących kolekcji. Na swoim profilu w serwisie X (daw. Twitter), zorganizował rozdanie. Te obejmuje dwie kolekcje, których nie mieliśmy jeszcze okazji poznać. Mowa tutaj o The Sims 4 Party essentials Kit oraz Urban homage Kit.

The Sims 4 Imprezowy niezbędnik*

Jak możemy zauważyć na zrzucie zdjęciu załączonym do wpisu, The Sims 4 Imprezowy niezbędnik* będzie kolekcją skupiającą się na Trybie Kupowania. Szczególnie, na dekoracjach i meblach, które są potrzebne aby urządzić naszym simom imprezę marzeń. Kule dyskotekowe, nowe radio, patery, neony, balony to tylko niektóre z nowych elementów. Przy radiu dodatkowo możemy zauważyć maszynę do robienia dymu. Na chwilę obecną nie wiemy jednak czy będzie ona funkcjonalna, czy tylko ozdobnym obiektem.

The Sims 4 Hołd dla miasta*

Drugą kolekcją, którą pochwalił się w swoim poście Baker jest The Sims 4 Hołd dla miasta*. Po zdjęciu możemy wnioskować, że kolekcja ta skupi się na Trybie Stwórz Sima. Zobaczyć możemy nowy wiązany top, który wygląda jak motyl, nową chustę na głowę, buty i wiele akcesoriów. Kolekcja ta skupi się również nieco bardziej na osobach o ciemniejszej karnacji i ich stylu.

Obydwie Kolekcje kosztować będą 24,90 zł. Data premiery jest nieznana, jednak Baker w swoim wpisie podał datę zakończenia rozdania – 18 kwietnia. Może to być więc jednocześnie data premiery nadchodzących rozszerzeń.

*Nazwy są jedynie naszymi tłumaczeniami, mogą się one różnić od tych, które poda Electronic Arts Polska.

Źródło: SimsCommunity

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl