The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Sensacyjny harmonogram The Sims 4

Reklama

Nastał zupełnie nowy rok, a razem z tym nowy kwartał, w którym twórcy The Sims nie zawiodą. Na oficjalnym discordzie The Sims pojawiła się zapowiedź nadchodzącej zawartości do gry. Oczywiście mowa tutaj o dobrze nam znanym harmonogramie, który co jakiś czas twórcy udostępniają, aby dać graczom namiastkę nadchodzących nowości.

Tym razem twórcy nazwali ten harmonogram „Jesteś sensacją„. A w nadchodzących trzech miesiącach do gry dojdą aż 4 nowe kolekcje. W tym dwie, znane nam z czerwcowego głosowania. Jedna ma być współtworzonym rozszerzeniem, a kolejna będzie okolicznościowa. Do tego twórcy zapowiedzieli również lśniący pakiet akcesoriów oraz wspaniałą Ekspresową Dostawę The Sims.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]