The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Przeciek: Rzut okiem na zamkową kolekcję

Reklama

O tym, że zamkowa kolekcja nadchodzi do The Sims 4 wiemy już od dłuższego czasu. W czerwcowym odcinku Behind The Sims dowiedzieliśmy się o wygranych tematach głosowania na kolekcje. Wtedy również zostaliśmy poinformowani o zbliżonej dacie premiery tych rozszerzeń. Te mają ukazać się już na początku tego roku.

W aplikacji EA app wystąpił błąd, który pozwolił niektórym graczom zobaczyć nową pozycję, dotychczas nieznaną pozycję w sekcji kolekcji do The Sims 4. Mowa tutaj o rozszerzeniu, które jest jednym z wygranych w czerwcu tematów. Według przecieku, zamkowa kolekcja ma dojść do gry już 18 stycznia 2024 roku.

To jednak nie wszystkie informacje, jakie udało się graczom wyciągnąć z pozycji w aplikacji. @TheHenfordHen opublikował na swoim profilu w serwisie X również 2 zdjęcia z tego rozszerzenia. Dodatkowo dostaliśmy też opis tej kolekcji. Jest on oczywiście w języku angielskim, ale przetłumaczoną wersję możecie znaleźć poniżej.

Uchwyć klasyczną okazałość zamku za pomocą zestawu The Sims 4 Castle Estate. Ta kolekcja, wybrana przez społeczność, obejmuje kamienne mury, ołowiane witraże i wszystko, co potrzebujesz, aby stworzyć idealne dramatyczne tło dla Twojej następnej opowieści. Buduj Coś Wielkiego – Zainspiruj się majestatem zamków i buduj za pomocą gotyckich łuków, ozdobnych okien, wielkich schodów, pięknego kamieniarstwa i dużych wrót z rozwijaną kratą. Chodzi o powagę. Trzeba Kochać Klasykę – Ambony, witraże, strzelnice, a nawet gargulec to tylko niektóre z klasycznych detali, które uczynią Twoją posiadłość wspaniałą.

Pod wpisem @TheHenfordHen, niektórzy użytkownicy chwalą się również swoimi znaleziskami podczas błędu aplikacji. Użytkownik @Nana_Ahi znalazł również nieco powiększoną wersję okładki pakietu. Wciąż pozostawia ona wiele do życzenia, ale już możemy się nieco z nią zapoznać.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl