The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

The Sims 4 Romantyczny ogród za darmo

Reklama

100-procentowa obniżka na The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak wciąż trwa. Twórcy postanowili jednak udostępnić kolejny pakiet akcesoriów z taką samą obniżką. Mowa o The Sims 4 Romantyczny ogród akcesoria.

The Sims 4 Romantyczny ogród akcesoria to rozszerzenie, które urozmaici ogrody naszych simów. Wprowadza do gry dwa nowe obiekty wprowadzające rozgrywkę – dużą fontannę i studnię życzeń. Oprócz nowych mebli i roślin do ogrodu, wraz z tym pakietem do gry dochodzi kilka ciekawych pozycji w Stwórz Sima.

Na chwilę obecną Electronic Arts nie potwierdziło okresu trwania tej promocji, także spieszcie się póki możecie.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl