Search
Search
Search
Close this search box.

ArethaBee tworzy biżuterię do The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

The Sims 4 Romantyczny ogród za darmo

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

100-procentowa obniżka na The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak wciąż trwa. Twórcy postanowili jednak udostępnić kolejny pakiet akcesoriów z taką samą obniżką. Mowa o The Sims 4 Romantyczny ogród akcesoria.

The Sims 4 Romantyczny ogród akcesoria to rozszerzenie, które urozmaici ogrody naszych simów. Wprowadza do gry dwa nowe obiekty wprowadzające rozgrywkę – dużą fontannę i studnię życzeń. Oprócz nowych mebli i roślin do ogrodu, wraz z tym pakietem do gry dochodzi kilka ciekawych pozycji w Stwórz Sima.

Na chwilę obecną Electronic Arts nie potwierdziło okresu trwania tej promocji, także spieszcie się póki możecie.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl