Search
Search
Search
Close this search box.

ArethaBee tworzy biżuterię do The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

The Sims 4 Do wynajęcia, oprócz możliwości tworzenia własnych bloków mieszkalnych, oczywiście doda do gry zupełnie nowe miasto. Te nazywać się będzie Tomarang. Inspiracją dla niego jest Azja Południowo-Wschodnia.

To, jak wygląda miasto, możemy zobaczyć na opublikowanych dotychczas zwiastunach The Sims 4 Do wynajęcia. Jak wiemy, twórcy nie pokazali tam całego miasta ani jego mapy. Pewien użytkownik serwisu X (daw. Twitter) udostępnił rzekomą mapę nadchodzącego w rozszerzeniu miasta.

Miasto The Sims 4 Do wynajęcia.

Udostępnione przez @lunar_britney zdjęcie jest dość niskiej rozdzielczości. Mimo to, możemy nieco przyjrzeć się nadchodzącemu w The Sims 4 Do wynajęcia miastu.

Jak zauważył @TheHenfordHen, w Tomarangu ma być zaledwie 9 parcel. Oczywiście, w związku z nową funkcjonalnością nadchodzącego dodatku, rodzin w mieście będziemy mogli zmieścić znacznie więcej. Zważając na fakt, że na parceli będziemy mogli umieścić w sumie 6 mieszkań, w których może być maksymalnie 8 simów, do Tomarangu będziemy mogli wprowadzić aż 432 simów.

AKTUALIZACJA:

@SimGuruAnon opublikował w serwisie X zrzut ekranu, który prezentuje mapę Tomarangu w lepszej rozdzielczości oraz z rozpisanymi parcelami i ich rozmiarami. Warto zaznaczyć, że pomimo nazwy, nie jest to żaden z twórców The Sims.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl