The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Zdjęcie pormocyjne zwiastun rozgrywki dodatku The Sims 4 Zakochaj się.

The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Reklama

The Sims 4 Zakochaj się, to 16. z kolei dodatek do gry. Jego oficjalną zapowiedź dostaliśmy 27 czerwca. Jak to jednak jest w zwyczaju, już przed pierwszym zwiastunem poznaliśmy większość informacji na temat nowego dodatku. Wszystko to dzięki dwóm ogromnym przeciekom.

Twórcy zapowiedzieli właśnie kolejny zwiastun dodatku Zakochaj się. Ten skupić ma się na zaprezentowaniu nadchodzącej w dodatku rozgrywki. Ma on przybliżyć nam to jakie nowe funkcje dojdą już 25 lipca, czyli w dniu premiery dodatku.

Nowości w The Sims 4 Zakochaj się

Dla przypomnienia, The Sims 4 Zakochaj się wprowadzi do gry kilka nowych funkcjonalności. Przede wszystkim ma być to aplikacja do randek online „Zakątek kupidyna”. Oprócz tego, w grze pojawi się masa nowych romantycznych interakcji między simami. Ci będą mogli teraz przytulać się w łóżku, spędzać miłe chwile na romantycznym kocu czy zagrać w nowe gry towarzyskie.

Jak przystało na nowe dodatki do gry, przyniesie on również zupełnie nowy świat do gry. Ten nazywać się będzie Ciudad Enamorada, co przetłumaczyć możemy na Miasto Zakochanych. Doda ono 13 nowych parceli, w trzech dzielnicach: Vista Hermosa, Plaza Mariposa i Nuevo Corazón. W mieście dostępne będą również 2 parcele z apartamentem.

The Sims 4 Zakochaj się doda do gry również nową karierę Konsultanta ds. Miłości. będzie miała ona 10 poziomów, czyli jak większość karier w grze. Simowie będą mogli rozwijać ją w dwóch ścieżkach: Terapii dla Par czy Swatki.

W grze pojawią się również 2 nowe cechy dla naszych simów. Będzie to Entuzjasta miłości oraz Romantycznie powściągliwy. Do tego nasi simowie będą mogli posiadać zupełnie nową aspirację. Mowa o Romantycznym odkrywcy.

Do tego wszystkiego, w dodatku pojawi się również nowa umiejętność sztuki romansu. A nasi simowie będą mogli określić co w innych simach ich przyciąga, a co odrzuca. Podobnie do tego, jak było w The Sims 2. Będą oni mogli również określić dynamikę romansu. Wśród nich znajdzie się dynamika: Urocza, Napięta, Namiętna oraz nieprzewidywalna.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]