The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Pierwszy rzut oka na randki online w The Sims 4 Zakochaj się.

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Reklama

The Sims 4 Zakochaj się przyniesie do gry kilka nowych mechanik. Wśród nich znajdują się randki online. Wielu simomaniakom takiej aplikacji brakowało od samego początku gry. Szczególnie ze względu na jej obecność w poprzedniej odsłonie gry.

Zakątek kupidyna, bo tak będzie się nazywać aplikacja do randkowania, poznaliśmy już w pierwszym zwiastunie. W ogromnym przecieku dowiedzieć się też mogliśmy, że aplikacja ta obejmuje również simów z galerii. Electronic Arts ujawnia rąbek tajemnicy i pokazuje jak będzie działać powiązanie aplikacji z galerią.

Szukasz gorących samotnych simów? Zacznij przesyłać swoich Simów do galerii z hasztagiem #LovestruckSingles. Twoi simowie którzy się kwalifikują zapełnią Zakątek Kupidyna w The Sims 4 Zakochaj się!

W samym filmie, oprócz nowego systemu randkowego, zobaczyć mogliśmy pierwszy rzut oka na kilka nowych pozycji w Stwórz Sima. Nowe ubrania, fryzury czy też akcesoria. W tle możemy też zwrócić uwagę na kilka ujęć nowego miasta z The Sims 4 Zakochaj się – Ciudad Enamorada.

Zrzut ekranu z The Sims 4 Zakochaj się przedstawiający aplikację do randkowania online - Zakątek kupidyna.

Electronic Arts wspomniało w swoim wpisie w serwisie X o „kwalifikujących się simach„. To wzbudziło wiele wątpliwości wśród graczy. Twórcy od razu wyjaśnili na czym to będzie polegać.

– Co robi sima „kwalifikującym się”?
– Każdy sim wysłany do Galerii będzie się kwalifikował [do aplikacji]! Jeśli ktoś nie będzie chciał, aby ich sim wyświetlał się w aplikacji, może oczywiście tę funkcję wyłączyć.

Dodatkowo, twórcy potwierdzili również, że Zakątek kupidyna będzie wyłącznie dla grup wiekowych od młodego dorosłego wzwyż. Oznacza to, że nastoletni simowie nie skorzystają z randek online.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]