The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Mężczyzna z gry Sims 4, ubrany w niebieską koszulę z kwiatowym wzorem, robi gest serca dłońmi. Na pierwszym planie widoczne są napisy "The Sims 4", "Zakochaj się!" oraz "Mnóstwo nowych informacji". W tle rozmazane postacie z gry. Grafika nawiązuje do tematyki miłości i związków w grze.

Więcej informacji o The Sims 4 Zakochaj się!

Reklama

The Sims 4 Zakochaj się! to, jak wynika z przecieków, 16. dodatek do gry. Wcześniej, dzięki użytkownikowi @anadius poznaliśmy jego nazwę, kilka zdjęć oraz pełen polski opis rozszerzenia. Teraz udostępnił on jeszcze więcej informacji o nadchodzącym dodatku do The Sims 4.

Poznaj The Sims 4 Zakochaj się bliżej

@anadius opublikował kilkanaście opisów właściwości The Sims 4 Zakochaj się, jak i zdjęcia, które je przedstawiają. Z nimi zapoznać możecie się poniżej:

Dopasowanie

Zakątek Kupidyna / Dopasowanie z samotnymi Simami

Simowie będący Młodymi Dorosłymi i starsi mogą uzyskać dostęp do Zakątka Kupidyna za pośrednictwem telefonów i komputerów, aby dopasować się do innych Simów z ich świata lub Galerii. Tak, zgadza się, twoja pula randkowa obejmuje całą Galerię! Aplikacja ma trzy sekcje. W sekcji „O mnie” zrób selfie do biografii swojego Sima i wybierz, które z jego cech mają być widoczne. Aplikacja dobiera dopasowania na podstawie preferencji wiekowych i orientacji seksualnej twojego Sima. Znajdź Simów, których dodałeś do ulubionych, w zakładce „Zapisane”. Dodaj swoich ulubionych do kontaktów lub stwórz dla nich randkę!

Randkowanie / Stwórz idealne spotkanie

Stwórz randkę! Wybierz, jaki typ randki chcesz zorganizować, wybierz miejsce, zaproś więcej Simów, jeśli chcesz, i wybierz aktywności. Randki będą miały cele zależnie od wybranych przez ciebie aktywności. Inni Simowie nie będą przerywać twojej randki, chyba że zaprosisz ich do rozmowy, a jeśli będzie potrzeba zmiany scenerii, możesz zmienić miejsce trwającej randki MRUGNIĘCIE. Tak jak w prawdziwym życiu, jeśli randka nie idzie dobrze, drugi Sim może ją wcześniej zakończyć.

Flirt i zabawa / Nowe romantyczne interakcje w The Sims 4

Simowie mają nowe sposoby na nawiązywanie kontaktów, z nowymi grami i kostiumami dla dorosłych. Mogą również karmić się nawzajem z pudełek ze smakołykami, tulić się w łóżku lub dzielić specjalne chwile na Romantycznym Kocu. Ten przenośny koc zawsze jest pod ręką, czy to do przytulania, całowania, czy też WooHoo. Pamiętaj tylko: miłość może być niebezpieczna. Simowie, którzy doświadczą zbyt wielu złamanych serc jedno po drugim, mogą umrzeć z powodu złamanego serca.

Związki

Dynamika Romantyczna / Gorąco czy zimno?

Dynamika Romantyczna istnieje między Simami w związkach. Można ją wybrać w trybie „Stwórz Sima” lub rozwinąć podczas rozgrywki, a także może się zmieniać lub znikać w trakcie gry. Istnieją 4 typy Dynamiki Romantycznej: Urocza (Simowie, którzy są głęboko zakochani i to pokazują), Namiętna (związki skoncentrowane na fizyczności), Napięta (nieszczęśliwe związki) i Nieprzewidywalna (szybkie zmiany między kłótniami a czułościami).

Atrakcyjność / Co działa na twojego Sima?

To, jak bardzo Simowie są do siebie przyciągani, wpłynie na ich zachowanie. Simowie mogą stawać się bardziej lub mniej przyciągani do siebie, gdy poznają swoje preferencje i antypatie. Kategorie obejmują Aktywności, Cechy charakteru, Modę i Styl Romantyczny. W związku każdy Sim może mieć inny poziom Satysfakcji Romantycznej i Atrakcyjności, więc pamiętaj, aby okresowo sprawdzać, jak się ma twój partner.

Cechy / Kim jesteś w miłości?

Zdefiniuj, kim są twoi Simowie w romantycznych sytuacjach, używając 2 nowych cech. Miłosny Entuzjasta to ktoś, kto jest szczególnie entuzjastycznie nastawiony do znalezienia miłości, natomiast Sim, który jest Romantycznie Powściągliwy, będzie potrzebował więcej czasu na budowanie relacji. Każda nowa cecha wprowadza nowe interakcje dla twoich Simów.

Romantyzm

Nowa umiejętność / Opanuj sztukę romansu

Naucz się być doskonałym partnerem w tej 10-poziomowej umiejętności w The Sims 4. Simowie, którzy opanują tę umiejętność, będą lepsi w uwodzeniu randek i utrzymywaniu Satysfakcji z Relacji. Na każdym poziomie odblokowywane są nowe korzyści, a na poziomie 10 twój Sim będzie miał Aurę Zalotności, która nada Simom wokół nich nastrojnik flirciarski. Nawet Nastoletni Simowie mogą ćwiczyć tę umiejętność (tylko z innymi Nastolatkami), aby przygotować się na całe życie pełne miłości.

Aspiracje / Romantyczny Odkrywca i Wzorcowy Partner

Simowie z aspiracją Romantycznego Odkrywcy będą mieli szerokie podejście do romansu i będą chcieli doświadczyć wszystkiego. Interesują się randkowaniem, ale także codziennymi wyrazami miłości. Simowie z aspiracją Wzorcowego Partnera mają bardziej skoncentrowany cel: budowanie szczęśliwych relacji z więcej niż jednym partnerem.

Kariera Konsultanta ds. Miłości / Rozpocznij romantyczną karierę

Konsultant ds. Miłości to nowa 10-poziomowa kariera, która rozwija się w dwóch kierunkach: Kojarzenie Par i Terapia dla Par. Postępy w tej zakulisowej karierze przynoszą nagrody, takie jak sercowate dekoracje biurowe oraz następujące nowe interakcje: Udziel Niechcianej Porady Miłosnej, Zachwycaj się Miłością, Dziel się Wskazówkami dotyczącymi Satysfakcji z Relacji i Proponuj Potencjalne Dopasowanie.

Odkrywanie

Urocze działki / Spotkania i integracja

„Schadzka singli” to nowa cecha parceli, która przyciągnie samotnych Simów — idealna, jeśli szukasz miłości (ta cecha działki przyciąga samotnych Simów do twojego ogródka~). Ciudad Enamorada ma 13 nowych działek w trzech nowych dzielnicach: Vista Hermosa, Plaza Mariposa i Nuevo Corazón. Znajdziesz tam 2 apartamenty, wynajem wakacyjny, park, siłownię, namiętny klub nocny i urokliwy salon.

Interakcje w miejscach / Flirtowanie po mieście

Simowie, którzy spędzają czas na mieście, będą mieli nowe sposoby na przyciąganie lub nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami, w zależności od miejsca, w którym się znajdują. Simowie na siłowni mogą popisywać się swoją kondycją, Simowie w muzeum mogą wspólnie oglądać sztukę, Simowie przebywający na łonie natury w parku lub na plaży mogą wspólnie obserwować niebo lub gwiazdy, a w barze, klubie nocnym lub salonie dostępny jest nowy uwodzicielski taniec.

Powyższy tekst został przetłumaczony za pomocą sztucznej inteligencji.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]