The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Promocyjny graficzny materiał gry The Sims 4 z logo i zapowiedzią nadchodzącego zwiastuna. Tekst w języku polskim brzmi: ‘Zakochaj się! Zwiastun nadchodzi’. W tle widoczne są cienie postaci na ścianie

Zwiastun The Sims 4 Zakochaj się nadciąga!

Reklama

The Sims 4 Zakochaj się to 16. dodatek do gry. Według niedawnych przecieków, oficjalna premiera ma odbyć się 25 lipca. Dzięki użytkownikowi @anadius poznaliśmy też bliżej zawartość nadchodzącego rozszerzenia.

Tym razem przyszła kolej na ruch ze strony twórców. Na oficjalnym profilu The Sims w serwisie YouTube pojawiła się oficjalna zapowiedź zwiastuna. Ten dotyczył będzie nadchodzącego dodatku – The Sims 4 Zakochaj się. Premiera wideo odbędzie się już 27 czerwca o godz. 19:00.

W serwisie X, na oficjalnym profilu @thesims pojawiło się też krótkie wideo przedstawiające cień całującej się pary simów. Animacja, którą możemy zobaczyć wygląda na zupełnie nową. Możemy też zobaczyć mały skrawek nowego miasta, które dochodzi wraz z nowym dodatkiem.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]