The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Tętniąca życiem scena w nocnym klubie w The Sims 4, w której kilka osób cieszy się atmosferą. W centrum trzy osoby flirtują ze sobą, jedna ubrana jest w kolorową sukienkę. Po lewej stronie przy barze siedzą dwie osoby, po prawej osoba przy fortepianie.

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Reklama

The Sims 4 Zakochaj się! dodatek został właśnie oficjalnie zapowiedziany. Po wielu przeciekach, w końcu dostaliśmy oficjalne potwierdzenie nadchodzącego rozszerzenia. A wraz z tym, dostaliśmy małą podpowiedź czego możemy spodziewać się w aktualizacji poprzedzającej premierę dodatku.

Przed każdą premierą rozszerzenia do The Sims 4, kilka dni wcześniej twórcy udostępniają darmową aktualizację gry. Tak stanie się również w tym przypadku. W najnowszym blogu na stronie thesims.com, twórcy podzielili się z nami nadchodzącą, darmową zawartością gry. Jeden z paragrafów we wpisie mówi o zbliżającej się aktualizacji.

Gracze mogą także skorzystać za darmo z systemu romantycznych granic, który pozwala dostosować doświadczenia związane z ustalaniem granic oraz zazdrością. Możesz teraz ustalić, w jaki sposób Twoi Simowie podchodzą do relacji romantycznych w zakresie fizycznej oraz emocjonalnej wyłączności. System umożliwia spotykanie się z wieloma Simami bez wpływu na pozostałe związki.

Na chwilę obecną nie wiemy gdzie system ten będzie dostępny, czy będzie to część rozgrywki, czy coś do ustawienia w Stwórz Sima. Oprócz ustalania granic w relacjach simów, system ten pozwoli również na poligamię. Od teraz nasi simowie będą mogli być w stałym związku z więcej niż jedną drugą połową.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]