The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Zdjęcie przestawia napis "Zaokrąglone baseny w aktualizacji". Po prawej stronie możemy zauważyć wycinek zdjęcia ze zwiastuna The Sims 4 Zakochaj się, na którym zobaczyć możemy zaokrąglony basen w grze.

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

Reklama

Zaokrąglone baseny były już w trzeciej czy nawet drugiej odsłonie gry. Do The Sims 4 same baseny doszły w darmowej aktualizacji w listopadzie 2014 roku. Od tamtej pory ich struktura się nie zmieniła. Z nowymi rozszerzeniami przychodziły nowe dekoracje basenu, trampoliny czy inne około-basenowe obiekty. Może się to zmienić z aktualizacją poprzedzającą premierę dodatku do gry – Zakochaj się.

W najnowszym zwiastunie dodatku Zakochaj się! mogliśmy zauważyć ujęcie z apartamentem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wygląd basenu. Uwagę na niego zwróciło kilku graczy w serwisie X. Oprócz nowych obiektów, które dojdą wraz z nowym rozszerzeniem, wygląda na to, że do gry zawitają również… Zaokrąglone baseny.

Zdjęcie ze zwiastuna The Sims 4 Zakochaj się przedstawiające apartament w Ciudad Enamorada. Na tarasie mieszkania zauważyć możemy basen, który jest zaokrąglony z jednej strony.

Zaokrąglone baseny zapewne będą działać podobnie do zaokrąglonych ścian, platform czy fundamentów. W The Sims 3 gracze mieli możliwość stworzenia wypukłych i wklęsłych zaokrąglonych basenów. Na chwilę obecną nie wiemy, czy możliwość wklęśle zaokrąglonych basenów pojawi się w The Sims 4.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]