The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

The Sims 4 letnia wyprzedaż. Promocja obejmuje zarówno The Sims 4jak i trzecią część. Rozszerzenia można kupić taniej nawet do -60%.

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Reklama

The Sims 4 można kupić teraz taniej! Z okazji obecnego już lata, Electronic Arts wystartowało z promocją na rozszerzenia do czwartej części gry. Dodatki można kupić z obniżką o nawet 60%. Fani poprzedniej części nie będą zawiedzeni, ponieważ promocja obejmuje również dodatki do The Sims 3.

Rozszerzenia taniej będzie można kupić do 11 lipca. Promocja nie obejmuje kolekcji i gry podstawowej The Sims 3.

 • Dodatki – 75,96 zł (-60%) – z wyjątkiem:
  • Do wynajęcia – 142,42 zł (-25%)
  • Ranczo – 117,73 zł (-38%)
  • Razem raźniej, Licealne lata oraz Wiejska sielanka – 94,95 zł (-50%)
 • Pakiety rozgrywki – 62,93 zł (-30%)
 • Akcesoria – 34,93 zł (-30%)
  • Kryształowe cudeńka i Domowy kucharz – 39,92 zł (-20%)

Gotowe zestawy rozszerzeń do The Sims 4 również zostały przecenione. Obecnie kosztują 183,92 zł (-20%). Docelowo kosztowały one 229,90 zł. Dodatkowo, w EA app pojawił się zupełnie nowy, randkowy zestaw. Z okazji nadchodzącej premiery nowego dodatku, możecie kupić romantyczny zestaw za 131,94 zł. Jego oryginalna cena powinna wynosić 219,90 zł, ale obniżono ją o 40%. W skład tego zestawu wchodzi dodatek Spotkajmy się, pakiety akcesoriów Wieczór na kręgielni i Kino domowe oraz kolekcja Simtymność.

Zrzut ekranu ze sklepu Electronic Arts przedstawiający promocję na rozszerzenia do The Sims 4 o nawet 60%. Taniej zakupić można również The Sims 3.

Promocją została objęta również trzecia część serii. Rozszerzenia do The Sims 3 można teraz kupić 50% taniej. Dodatki oraz pakiety akcesoriów kosztują zaledwie 34,95 zł. W promocji zakupić można również światy do gry. Te kosztują tylko 29,50 zł (-50%). Z wyjątkiem edycji złotych, ich cena to 49,50 zł.

Zachęcamy do skorzystania z naszego kodu „SIMSWEEK”, dzięki czemu mały procent z zakupu wędruje do nas w ramach wsparcia. [reklama]

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]