The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Zjdęcie przedstawia simów z The Sims 4 oraz napis "Znamy kolejność wydawanych rozszerzeń" wraz z logotypem gry.

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

Reklama

The Sims 4 Zakochaj się swoją oficjalną zapowiedź miało w poprzednim tygodniu. Premiera tego rozszerzenia odbędzie się 25 lipca. Mimo to, wiemy już, że w tym roku ukaże się jeszcze jeden dodatek oraz 2 inne rozszerzenia. Znamy też już plan wydawniczy na pierwszą połowę kolejnego roku.

Nadchodzą 2 dodatki do The Sims 4

Użytkownik @anadius przybliżył nam nieco jak wyglądają nazwy kodowe dla rozszerzeń. To dzięki temu możemy dowiedzieć się jakie plany ma Electronic Arts na następne rozszerzenia.

Anadius wyjaśnił nam, że gra podstawowa oraz każde rozszerzenie mają w swoich plikach ustalony specjalny kod. Ten odpowiada za kolejność wydanego rozszerzenia. Z niektórymi wyjątkami takimi jak Wiejska Sielanka z numerem 46, Gotycki szyk z numerem 48 i Zamkowe posiadłości z numerem 47. W plikach nie istnieje również numer 40, który odpowiedzialny miał być za rozszerzenie SP19.

Anadiusowi udało się również odgadnąć jakie numery będzie miał przypisany dodatek The Sims 4 Zakochaj się oraz dwa następne. Zakochaj się jest oznaczony numerem 82. Następny dodatek ma być oznaczony numerem 85, a kolejny 90.

Oznacza to tyle, że pomiędzy Zakochaj się, a następnym dodatkiem zobaczymy dwa nowe rozszerzenia. Po tym dodatku dostaniemy 4 inne rozszerzenia i dopiero wtedy kolejny dodatek. Obecny system wydawniczy jakim posługuje się Electronic Arts jest bardzo podobny do tego. Dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że to, o czym mówi Anadius może okazać się prawdą.

Kolejny dodatek do The Sims 4 jeszcze w tym roku?

Zważając na powyższe informacje, możemy już domyślić się, że w tym roku pojawi się jeszcze jeden dodatek do gry. Dodatkowo, użytkownik serwisu X – @TheHenfordHen opublikował niedawno interesujący wpis. Mówi w nim, że nie może doczekać się kolejnego dodatku do The Sims 4, który pojawi się pod koniec tego roku.

Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać dodatku, który ukaże się później w tym roku

Mimo, że Electronic Arts oficjalnie nie potwierdziło nadchodzącego kolejnego dodatku, połączone ze sobą fakty dają mocną podstawę, abyśmy wierzyli, że naprawdę tak może być.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]