The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Reklama

Po premierze The Sims 4 Kryształowe cudeńka Akcesoria, wielu graczy doświadczyło niespotykanych wcześniej błędów w grze. Simomaniacy zgłaszali twórcom znikające nastrójniki po załadowaniu parceli, czy też zmieniający się wygląd simów po założeniu biżuterii z najnowszego pakietu akcesoriów. Twórcy nie stoją obojętnie wobec tych błędów i spieszą z ich naprawą.

6 marca, późnym wieczorem, twórcy wydali na świat awaryjną aktualizację gry, która naprawia błędy uniemożliwiające graczom cieszyć się grą. Poniżej możecie przeczytać jakie błędy naprawiła ta łatka:

Poprawki błędów

Gra podstawowa

 • Zaktualizowano niektóre optymalizacje wydajnościowe, które spowodowały przypadkowe usunięcie pewnych nastrojów Simów podczas ładowania gry.
 • Naprawiono błąd, który występował, gdy wywoływano podpowiedź najeżdżając na przedmioty znajdujące się w ekwipunku Sima.
 • Naprawiono problem z interfejsem wyboru przedmiotów, które – gdy wystąpiły pewne warunki – zakłócały zdolność Simów do wykonywania różnych interakcji „Podaruj” (interakcje, podczas których obiekty były podarowywane innym Simom).
 • Zainteresowania Bara-Bara innych Simów będą ponownie wyświetlane w panelu profilu danego Sima.

Do wynajęcia

 • Gracze powinni ponownie móc pomyślnie otworzyć panel profilu innego Sima po podsłuchaniu ich i zobaczyć wszystkie sekrety, których się dowiedzieli.

Kryształowe cudeńka

 • Naprawiono problem, w którym ciała Simów stopniowo zmieniały rozmiar za każdym razem, gdy Sim zakładał lub zdejmował wykonaną biżuterię. Ten problem dotyczył głównie nastolatków, dorosłych i emerytów. Minimalny wpływ miało to na młodych dorosłych.
  • Chociaż ten problem już się nie będzie pojawiał, ta aktualizacja nie naprawia retrospektywnie wyglądu Simów, którzy już zostali zmienieni. Możemy zaproponować dwie metody ręcznego przywrócenia wyglądu twoich Simów:
   • Możesz przywrócić starszy plik zapisu, który został zapisany przed założeniem jakiejkolwiek biżuterii przez twoje Simy.
    • Na komputerach PC/Mac, proszę odwiedzić nasz przewodnik wideo lub tekstowy, aby uzyskać instrukcje dotyczące przywracania starszych plików zapisu.
    • Na PlayStation/Xbox wybierz „Wczytaj grę” z menu głównego i wybierz starszy plik zapisu.
   • Możesz zabrać swojego Sima do kreatora Simów, używając interakcji „Zmień Sima” na obiekcie Lustra lub Komody, a następnie manipulować ciałem Sima, aby rozsądnie przybliżyć ich wcześniejszy wygląd.
 • Dla graczy posiadających dodatek The Sims 4 Witaj w pracy, wykonana biżuteria może teraz być sprzedawana w sklepach. Nie będzie ona wracała do ekwipunku simów po opuszczeniu parceli ze sklepem.
 • Jeśli Sim umrze nosząc wykonaną biżuterię, ta zostanie zdjęta ze zmarłego Sima, i zostanie zwrócona do ekwipunku całej rodziny.
 • Zaktualizowano niektóre kombinacje wykonanej biżuterii, które powodowały uzyskanie koloru kamienia szlachetnego, który nie pasował do kryształu, wybranego podczas tworzenia.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl