The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Dwie postacie Simów stoją w ogrodzie z posągami i kwiatami. Postać po lewej stronie ma na sobie czerwone spodnie i pomarańczowy szalik, natomiast postać po prawej stronie ma na sobie różowo-białą sukienkę. Polski tekst brzmi „Wiosenne Porządki” i „Rozszerzenia aż 60% świeże w The Sims 4”.

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do -60%

Reklama

Wiosna to idealny czas na porządki. Jest to też perfekcyjny moment na rozszerzenie swojej kolekcji The Sims 4 o nowe rozszerzenia. Z pomocą przychodzi wiosenna promocja na rozszerzenia do gry. Dodatki kupicie 60% taniej, a pakiety rozgrywki i akcesoria aż 40% taniej.

Rozszerzenia po obniżonej cenie można kupić już od teraz. Wiosenne porządki w The Sims 4 potrwają do 28 marca. Obniżka obejmuje dodatki, pakiety rozgrywki oraz akcesoria. Przecena nie obejmuje Kolekcji.

 • Dodatki – 75,96 zł (-60%) – z wyjątkiem:
  • The Sims 4 Na wynajem – 142,42 zł (-25%)
  • The Sims 4 Ranczo – 117,73 zł (-38%)
  • The Sims 4 Razem Raźniej– 94,95 zł (-50%)
 • Pakiety rozgrywki – 53,94 zł (-40%)
 • Akcesoria – 29,94 zł (-40%)
  • Akcesoria The Sims 4 Domowy kucharz i Kryształowe cudeńka nie są objęte przeceną

Tym razem, gotowe zestawy nie są objęte promocją. Ich cena wciąż wynosi 229 zł. Jest to jednak w dalszym ciągu niższa cen, niż jakbyśmy mieli kupować każde rozszerzenie osobno.

Zachęcamy do skorzystania z naszego kodu „SIMSWEEK”, dzięki czemu mały procent z zakupu wędruje do nas w ramach wsparcia. [reklama]

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]