Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Reklama

Nie tak dawno temu pisaliśmy o przecieku, który nastąpił poprzez jednego z twórców Electronic Arts. Wtedy zobaczyliśmy pierwszy raz dwa zdjęcie z nadchodzących kolekcji do The Sims 4 oraz poznaliśmy ich oficjalne angielskie nazwy.

teraz przyszedł czas na oficjalną zapowiedź. Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnego profilu The Sims w serwisie X, dwie kolekcje nadchodzą już 18 kwietnia. Oprócz oficjalnej daty premiery poznaliśmy też nieco bliżej zamysł stojący za kolekcjami. Twórcy też nie omieszkali się udostępnić więcej zdjęć i okładki. Oficjalne polskie nazwy nie są jeszcze nam znane.

The Sims 4 Imprezowy niezbędnik

Oprócz tego, w oficjalnym blogu na stronie thesims.com (w języku angielskim), twórcy podzielili się z nami zawartością tej Kolekcji. Dodaje ona w sumie 27 obiektów, w skład których wchodzą przeróżne dekoracje imprezowe. Ale to nie wszystko, ponieważ możemy również zauważyć zupełnie nowy podwieszany telewizor z światłem za nim.

The Sims 4 W hołdzie miastu

Kolekcja, która skupia się na Stwórz Sima dodaje do gry aż 29 nowych pozycji w tym trybie. Te zawierają nową biżuterię, piercing oraz nakrycia głowy. Jak mogliśmy się dowiedzieć, przy tworzeniu kolekcji współpracowała twórczyni Ebonix.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl