The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Trzy postacie z gry wideo stoją razem w codziennych ubraniach na gradientowym tle. Tekst „DODATKI AŻ O POŁOWĘ TANIEJ” jest wyraźnie widoczny po prawej stronie obrazu, podkreślając The Sims 4 niedrogie. W oddali widać rozmazany rynek miejski.

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Reklama

Długi weekend majowy to czas odpoczynku i zjedzenia dobrej potrawy z grilla. Jest to też perfekcyjny moment na rozszerzenie swojej kolekcji The Sims o nowe rozszerzenia. Z pomocą przychodzi majowa promocja w sklepie EA App. Dodatki kupicie 50% taniej, a pakiety rozgrywki i akcesoria aż 30% taniej.

Rozszerzenia po obniżonej cenie można kupić już od teraz, do 13 maja. Obniżka obejmuje dodatki, pakiety rozgrywki oraz akcesoria. Przecena nie obejmuje Kolekcji.

  • Dodatki – 94,95 zł (-50%) – z wyjątkiem:
    • The Sims 4 Na wynajem – 142,42 zł (-25%)
    • The Sims 4 Ranczo – 117,73 zł (-38%)
  • Pakiety rozgrywki – 62,93 zł (-30%)
  • Akcesoria – 34,93 zł (-30%)
    • The Sims 4 Kryształowe cudeńka – 39,92 zł (-19%)

Gotowe zestawy rozszerzeń do gry również zostały przecenione. Obecnie kosztują 184,92 zł (-20%). Docelowo kosztowały one 229,90 zł.

Zachęcamy do skorzystania z naszego kodu „SIMSWEEK”, dzięki czemu mały procent z zakupu wędruje do nas w ramach wsparcia. [reklama]

W programie EA app ruszyła również promocja na poprzednią odsłonę. Grę podstawową The Sims 3 można kupić za 44,50 zł (-50%). Dodatki i akcesoria do gry kosztują na przecenie jedyne 34,95 zł (-50%). Dla zainteresowanych, w EA app można również zakupić światy z The Sims 3 Store. Ich standardowe wersje kosztują zaledwie 29,50 zł (-50%), a Złote Edycje 49,50 zł (-50%).

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl