Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Reklama

Przecieki nowej zawartości do The Sims 4 nie dziwią już chyba nikogo. Można wręcz stwierdzić, że jest to naturalna kolej rzeczy przy każdej premierze. Zazwyczaj jednak były to przecieki o rozszerzeniach, o których wiedzieliśmy. Najczęściej takie przecieki działy się po wypuszczeniu przez EA harmonogramu The Sims 4. Teraz znamy całą zawartość, a nie znamy nawet nazwy nowych kolekcji.

Dzięki użytkownikowi @anadius wiemy, że do The Sims 4 nadciągają dwie nowe kolekcje. Chociaż nie znamy ich nazwy, wiemy, że obydwie będą skupiać się na trybie budowania i kupowania. Oczywiście nie znamy ich daty premiery, możemy jednak spekulować, że będzie to jeszcze w tym miesiącu.

Basenowa Kolekcja

Kolekcja, która nazwę kodową nosi SP52 wygląda jakby miała skupiać się na basenowym patio. W niej znaleźć możemy nowe leżaki, dmuchany materac, palenisko i kilka interesujących ozdób. W ich skład wchodzi też nowa roślina, dwie fontanny oraz ogrodowa pergola. Oprócz tego, do gry zawitają też nowe kamienie, pokrycia ścian i podłóg oraz nowe obrzeża basenowe.

Wszystkie warianty kolorystyczne możecie obejrzeć tutaj:

Kolekcja z oldschoolową kawiarnią

Druga kolekcja, która wyciekła doda do gry kilka ciekawych i staromodnych obiektów. Wygląda na to, że skupiać się będzie ona bardziej na parceli publicznej niżeli mieszkaniu naszych simów. Z nowych mebli, do gry zawita duży bar, nakryty obrusem stół, krzesła, stoliki barowe i kilka ciekawych ozdób. Zauważyć można, że twórcy również zrobili nową, retro wersję ekspresu do kawy. W Trybie Budowania zobaczymy również nową podłogę, ścianę oraz drzwi okna i łuki.

Wszystkie warianty kolorystyczne możecie obejrzeć tutaj:

Twórcy The Sims ogłoszę te dwie kolekcje prawdopodobnie podczas najnowszego harmonogramu The Sims. Ten może ukazać się już 14 maja 2024 roku.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl