Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Wygrane kolekcje już w 2024 roku

Reklama

Na czerwcowym wydarzeniu Behind The Sims, twórcy podzielili się z nami wygranymi kolekcjami do The Sims 4. Gracze przez jakiś czas mogli głosować na temat następnych kolekcji. Przyszedł więc czas na ogłoszenie wyników.

Już na początku 2024 roku, do The Sims 4 zawitają dwie wybrane przez fanów kolekcje. Jedną z nich będzie gotycki styl. Kolekcja skupi się w pełni na Trybie Stwórz Sima. Drugą ma być Zamkowa Kolekcja. Ta za to skupi się na Trybie Budowania i Kupowania.

Dokładna data premiery nie jest nam niestety znana. Jak widać, to głosowanie różni się od poprzednich na pakiety akcesoriów. Niestety twórcy nie dali nam możliwości wyboru poszczególnych elementów. Jedynym wyborem był temat główny.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl