Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Wygrane kolekcje już w 2024 roku

Reklama

Na czerwcowym wydarzeniu Behind The Sims, twórcy podzielili się z nami wygranymi kolekcjami do The Sims 4. Gracze przez jakiś czas mogli głosować na temat następnych kolekcji. Przyszedł więc czas na ogłoszenie wyników.

Już na początku 2024 roku, do The Sims 4 zawitają dwie wybrane przez fanów kolekcje. Jedną z nich będzie gotycki styl. Kolekcja skupi się w pełni na Trybie Stwórz Sima. Drugą ma być Zamkowa Kolekcja. Ta za to skupi się na Trybie Budowania i Kupowania.

Dokładna data premiery nie jest nam niestety znana. Jak widać, to głosowanie różni się od poprzednich na pakiety akcesoriów. Niestety twórcy nie dali nam możliwości wyboru poszczególnych elementów. Jedynym wyborem był temat główny.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl