Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Więcej informacji z produkcji The Sims 5

Reklama

W trakcie trwania czerwcowego wydarzenia Behind The Sims, twórcy zaprezentowali nieco więcej zza kulis produkcji. Nie mogło też zabraknąć nadchodzącej odsłony serii. Projekt Rene (zwane też The Sims 5), to kolejna generacji The Sims, która zaprezentowana była w październiku 2022 roku. Od tematjgo czasu, twórcy co jakiś czas, dzielą się z nami informacjami z produkcji gry.

Podczas transmisji, twórcy pokazali nam nieco scen z bardzo wczesnej wersji gry. Zobaczyć mogliśmy prototyp oświetlenia, animacji i zachowania simów w miejscach publicznych.

Z obecnych materiałów wideo, możemy wnioskować, że twórcy są już coraz bliżej finalnej wersji gry. Dodatkowo, na filmach prezentujących zachowanie simów w przestrzeni publicznej, zobaczyć możemy, że w jednym budynku znajduje się kilka lokalizacji. Na dole budynku znaleźć możemy napis sklep, a wyżej apartamenty, albo znajdujący się na najniższym piętrze bar, a biura na wyższych poziomach. Nie możemy jeszcze stwierdzić, czy aspekt ten ostatecznie trafi do gry – jednak trzymamy kciuki, żeby tak właśnie się stało.

Dodatkowo warto wyróżnić modyfikowanie kolorów włosów. Twórcy zaprezentowali krótkie nagranie, które pokazuje nam, że w następnej generacji simów będziemy mieli możliwość dostosowania koloru końcówek włosów jak tylko nam się to będzie podobało. Nasi simowie będą mogli mieć lekkie ombre, które obejmuje tylko małą część włosów, albo takie, które będzie obejmowało znaczną większość włosów.

Zapis z transmisji możecie obejrzeć poniżej

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl