Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Więcej informacji z produkcji The Sims 5

Reklama

W trakcie trwania czerwcowego wydarzenia Behind The Sims, twórcy zaprezentowali nieco więcej zza kulis produkcji. Nie mogło też zabraknąć nadchodzącej odsłony serii. Projekt Rene (zwane też The Sims 5), to kolejna generacji The Sims, która zaprezentowana była w październiku 2022 roku. Od tematjgo czasu, twórcy co jakiś czas, dzielą się z nami informacjami z produkcji gry.

Podczas transmisji, twórcy pokazali nam nieco scen z bardzo wczesnej wersji gry. Zobaczyć mogliśmy prototyp oświetlenia, animacji i zachowania simów w miejscach publicznych.

Z obecnych materiałów wideo, możemy wnioskować, że twórcy są już coraz bliżej finalnej wersji gry. Dodatkowo, na filmach prezentujących zachowanie simów w przestrzeni publicznej, zobaczyć możemy, że w jednym budynku znajduje się kilka lokalizacji. Na dole budynku znaleźć możemy napis sklep, a wyżej apartamenty, albo znajdujący się na najniższym piętrze bar, a biura na wyższych poziomach. Nie możemy jeszcze stwierdzić, czy aspekt ten ostatecznie trafi do gry – jednak trzymamy kciuki, żeby tak właśnie się stało.

Dodatkowo warto wyróżnić modyfikowanie kolorów włosów. Twórcy zaprezentowali krótkie nagranie, które pokazuje nam, że w następnej generacji simów będziemy mieli możliwość dostosowania koloru końcówek włosów jak tylko nam się to będzie podobało. Nasi simowie będą mogli mieć lekkie ombre, które obejmuje tylko małą część włosów, albo takie, które będzie obejmowało znaczną większość włosów.

Zapis z transmisji możecie obejrzeć poniżej

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl