Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Wszystkie obiekty z The Sims 4 Ranczo

Reklama

Jak podaje SimMattically, w aplikacji EA App pojawiły się wszystkie zdjęcia obiektów z nadchodzącego dodatku. W The Sims 4 Ranczo pojawi się w sumie 350 obiektów. W tym około 150 w Trybie Stwórz Sima i około 200 w Trybie Budowania i Kupowania.

Wszystkie obiekty utrzymane są w tematyce rustykalnej i idealnie wpasują się do nowego miasta. Te nazywać się będzie “Kasztanowy grzbiet” (ang. Chestnut Ridge). Obiekty z Trybu Stwórz Sima idealnie nadadzą się do jazdy konnej, a także do dostosowania naszego konia.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl