Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Czerwcowe Behind The Sims nadchodzi

Reklama

Na oficjalnym kanale The Sims w serwisie YouTube pojawiła się zapowiedź nadchodzącej transmisji. Już 27 czerwca twórcy będą transmitować wydarzenie Behind The Sims. Te pierwszy raz ukazało się już w październiku 2022 roku, gdzie twórcy oficjalnie potwierdzili pracę nad nadchodzącym Projektem Rene.

Wydarzenie obejrzeć będziemy mogli w serwisie YouTube. Dla spóźnialskich, albo tych co po prostu nie będą mogli oglądać, po skończonej transmisji będzie ona zapisana na kanale.

Czego możemy się spodziewać?

Twórcy z pewnością przybliżą nam nieco 14. dodatek do gry – The Sims 4 Ranczo. Zgodnie z zaprezentowaną rozpiską, The Sims Team skupi się wyłącznie na koniach. Bardzo możliwe, że twórcy pokażą też nieco więcej z tego rozszerzenia.

Standardową częścią wydarzenia jest zaprezentowanie nadchodzących nowości do The Sims 4, The Sims FreePlay czy też The Sims Mobile. Tego więc również możemy się spodziewać. Twórcy lubią również otworzyć swoje drzwi na zakulisowe informacje z życia The Sims. Zapewne dowiemy się nieco więcej o tym, na jakim etapie produkcji jest Projekt Rene – czyli nadchodząca odsłona gry.

Twórcy również pochwalą się jakie tematy wygrały w głosowaniu społeczności na nadchodzące Kolekcje do The Sims 4.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl