The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Przeciek: Zdjęcia z The Sims 4 Stadnina koni!

Reklama

Na platformie Steam ukazała się zupełnie nowa pozycja, w kategorii The Sims 4. Mowa tutaj oczywiście o nowym dodatku, którego zapowiedź mamy dostać już 22 czerwca. Razem z opublikowaniem nowej pozycji, gracze uzyskali dostęp do oficjalnych zdjęć i okładki nadchodzącego rozszerzenia. Oprócz tego, niektórym udało się również zdobyć opis dodatku. Dowiedzieliśmy się również o dacie premiery rozszerzenia.

Na powyższych zdjęciach zobaczyć możemy nie tylko nowe obiekty w Stwórz Sima i Trybie Budowania i Kupowania. Oprócz samych koni, możemy zobaczyć Sima, którzy strzyże małą owcę. A obok nich zobaczyć możemy kozę.

Poniżej możemy zapoznać się z oficjalną okładką nadchodzącego dodatku. Data premiery nie jest jeszcze znana.

KLUCZOWE CECHY

  • Zawartość cyfrowa Rockin’ Rancher — Podaruj swojemu Simowi chwilę relaksu po ciężkim dniu pracy dzięki gitarze rezonującej, grafice koła wozu i rustykalnemu bujanemu fotelowi, które można zamówić do 31 sierpnia**.
  • Twórz życie — Wstań wcześnie rano, spójrz na rozległą, otwartą okolicę i wiedz, że cała Twoja praca jest tego warta. Spędzaj dni, dbając o to, by zwierzęta były szczęśliwe i czyste, zbierając preriową trawę, aby je nakarmić, zbierając koński nawóz, aby nawozić rośliny, i wytwarzając własny nektar na sprzedaż. Zrób to wszystko na ranczo, które zaprojektujesz, niezależnie od tego, czy oznacza to tradycyjną chatę, czy dużą czerwoną stodołę.
  • Więź ze zwierzętami — Wypełnij swoje ranczo zwierzęcymi przyjaciółmi i ułóż sobie wspólne życie. Twoje konie — w tym urocze źrebięta — są częścią twojej rodziny i mają wiele specjalnych interakcji zarówno z Simami, jak i innymi końmi. Możesz także opiekować się mini kózkami i mini owcami oraz zapraszać sąsiadów, aby przyszli zobaczyć, jakie są słodkie.
  • Dołącz do prosperującej społeczności — Życie na ranczo ma swoje chwile spokoju i samotności, ale jest też tętniąca życiem scena towarzyska. Twoi Simowie mogą wybrać się do miasta, aby spotkać się z przyjaciółmi w barze, wyszaleć się na sali tanecznej lub potrenować w parku jeździeckim. Mogą również organizować imprezy, takie jak gotowanie i tańce na własnej posiadłości, i zatrudniać pomocnika rancza do pomocy, gdy praca się rozwija.
  • Hoduj konie — Konie są częścią rodziny. Dostosuj kopytnych przyjaciół w aplikacji Stwórz Sima lub zdobądź nowe konie, ratując je lub kupując. Źrebięta mogą też urodzić się na Twoim ranczu. Simowie mogą uczyć się umiejętności Jeździectwo, a konie mogą trenować Zwinność i Skoki. Utalentowane konie i jeźdźcy mogą nawet zdobyć nagrody w ośrodku jeździeckim.

Powyższy opis jest przetłumaczony automatycznie.

Źródło: SimsCommunity

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl