Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

To już oficjalnie! Konie nadchodzą do The Sims 4

Reklama

Na oficjalnym profilu @thesims na twitterze pojawił się właśnie zupełnie nowy harmonogram nowości do The Sims 4. Zarówno w przypadku poprzednich takich harmonogramów, tak i obecnie – ma on swój motyw przewodni. Jak możemy zauważyć, ten objął tematykę westernu. A wiemy, co wszystkim kojarzy się z westernem – konie!

Przejmij stery w tym sezonie The Sims!

W harmonogramie możemy wyczytać, że do gry nadchodzi zupełnie nowy dodatek. O przeciekach pisaliśmy nieco wcześniej. A oprócz tego dwie odważne Kolekcje, transmisja The Sims Summit i więcej!

Dodatkowo, w serwisie YouTube pojawiła się zaplanowana na 22 czerwca premiera zwiastuna. Będzie on dotyczył zupełnie nowego dodatku, który został zapowiedziany w tym harmonogramie.

Zapraszamy do zaobserwowania naszej strony, aby być z końskimi nowinkami na bieżąco!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl