Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

To już oficjalnie! Konie nadchodzą do The Sims 4

Reklama

Na oficjalnym profilu @thesims na twitterze pojawił się właśnie zupełnie nowy harmonogram nowości do The Sims 4. Zarówno w przypadku poprzednich takich harmonogramów, tak i obecnie – ma on swój motyw przewodni. Jak możemy zauważyć, ten objął tematykę westernu. A wiemy, co wszystkim kojarzy się z westernem – konie!

Przejmij stery w tym sezonie The Sims!

W harmonogramie możemy wyczytać, że do gry nadchodzi zupełnie nowy dodatek. O przeciekach pisaliśmy nieco wcześniej. A oprócz tego dwie odważne Kolekcje, transmisja The Sims Summit i więcej!

Dodatkowo, w serwisie YouTube pojawiła się zaplanowana na 22 czerwca premiera zwiastuna. Będzie on dotyczył zupełnie nowego dodatku, który został zapowiedziany w tym harmonogramie.

Zapraszamy do zaobserwowania naszej strony, aby być z końskimi nowinkami na bieżąco!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl