The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Dlaczego wyciek dodatku z końmi może być prawdziwy?

Reklama

Najnowszy wyciek nadchodzącego dodatku do The Sims 4 podzielił społeczność na dwie grupy. Tych, którzy wierzą, że przeciek może okazać się prawdziwy i na tych, którzy uważają, że nie ma takiej możliwości. Druga grupa często wskazuje na okładkę i nietypową nazwę jako aspekty, które zdradzają, ze może być to nieprawda. Wielu jednak nie zdaje sobie sprawy, że podobne sytuacje miały miejsce przy przeciekach poprzednich dodatków, które faktycznie powstały.

Skąd simowie z „trójki” na okładce „czwórki”?

W 2019 roku, jeszcze przed oficjalną zapowiedzią The Sims 4 Uniwersytet, sklepy aktualizowały swoją ofertę o to rozszerzenie. Pierwszą informację dostaliśmy od użytkownika @Christophuck, pracownika marketu sieci Target. Podzielił się on odkryciem, które znalazł w systemie sklepu. Tam poznaliśmy wyłącznie nazwę i datę premiery. Później dodatek zaczął ukazywać się w przeróżnych sklepach. Jako pierwszy zrobił to niderlandzki sklep LiveKarteen. W tym przypadku po raz pierwszy zapoznaliśmy się z okładką. Na niej zobaczyć mogliśmy obraz, który każdy z nas już znał – pochodził on z The Sims 3 Studenckie życie.

Dlaczego holenderski sklep użył grafik z poprzedniej części? Odpowiedź jest prosta. Do sklepu dotarła wyłącznie informacja o przyszłej premierze rozszerzenia. Electronic Arts nie dostarczyło żadnych oficjalnych grafik. Zapewne aby ominąć potencjalny wyciek. Jak dobrze wiemy, niezbyt im się to udało. Sklep internetowy więc musiał znaleźć sposób, aby nie wypuszczać pustej pozycji. Stworzyli oni swoją własną okładkę z dostępnych w Internecie materiałów.

Podobna sytuacja miała miejsce przed premierą dodatku The Sims 4 Licealne lata. Wtedy to sklep CD-Keys zaktualizował swoją ofertę o nowe rozszerzenie. W tym przypadku również zostały użyte grafiki z The Sims 3 aby stworzyć tymczasową okładkę.

Przeciek nie zawsze okazuje się prawdą

Zdarzyło się jednak, że niektóre tego typu przecieki okazały się nieprawdą. W listopadzie 2020 roku, w serwisie Instant Gaming ukazała się pozycja, mówiąca o premierze The Sims 5 w 2021 roku. Jak pokazał nam czas, wiemy, że nie jest to prawda.

Podsumowując, jest możliwość, że zapowiedziany dodatek to prawda. Warto jednak traktować wszystkie te informacje z przymrużeniem oka. Przynajmniej do czasu, gdy Electronic Arts oficjalnie potwierdzi premierę nadchodzącego dodatku.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]