The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Wyciek: Konie nadchodzą do The Sims 4!

Reklama

Jak podaje serwis @CentralSimmer, na stronie Instant Gaming i CD-Keys zostało opublikowane niewydane jeszcze rozszerzenie do The Sims 4. Jak wiemy z poprzednich przecieków, taki zabieg miał miejsce już nie raz i najczęściej się on sprawdzał.

Tym razem przyszedł czas na zapowiedź dodatku do gry. Jest to chyba jedno z bardziej wyczekiwanych przez graczy rozszerzeń. Według przecieku, ma ono dodać do gry konie. Nazwa dodatku, która podana jest na wymienionych stronach, to The Sims 4 Horse Ranch (pół. Ranczo dla koni).

Aktualizacja:

W serwisie Instant Gaming pozycja The Sims 4 Horse ranch została zaktualizowana o rzekomą datę premiery. Ta ma odbyć się już 20 lipca, czyli za lekko ponad miesiąc.

Na chwilę obecną nie mamy żadnych innych informacji. Gdy tylko takowe się pojawią, poinformujemy was o tym.

Powyższy artykuł należy traktować z przymrużeniem oka, gdyż nie są to potwierdzone informacje przez twórców gry.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl