Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Konkurs na kolekcje The Sims 4 Powrót Grunge’u i Kącik czytelniczy

Reklama

Gratulujemy wygranej w konkursie: Magda z emailem e*******s@onet.eu i Damian z emailem w*******2@gmail.com! Email z wygranym kodem został już wysłany!
Dziękujemy wam wszystkim za udział i życzymy powodzenia w następnych rozdaniach!

Dzięki EA – Electronic Arts, mamy dla was rodzinny konkurs na dwie najnowsze kolekcje do gry – The Sims 4 Powrót grunge’u i The Sims 4 Kącik czytelniczy. Zgarnięcie swojej kopii jednego z rozszerzeń nigdy nie było prostsze!

Poniższe kroki wystarczą, żeby twoi simowie przywdziali grungową kolekcję albo zatracili się w swojej ulubionej powieści w czytelniczym kąciku.

  • W sekcji komentarzy napiszesz preferowaną kolekcję i platformę (PC/Mac, PlayStation czy Xbox) oraz dlaczego to właśnie twoim simom przyda się wybrane rozszerzenie.
    • Na przykład: The Sims 4 Kącik czytelniczy, Xbox – Dom rodziny Landgraab jest zbyt duży, żeby nie miał ogromnej biblioteki!
  • W polu mail wpiszesz swój aktywny adres email, ponieważ to tam skontaktujemy się ze zwycięzcą.
  • Nagrodami w Konkursie są cyfrowe kopie The Sims 4 Powrót Grunge’u i Kącik czytelniczy, wyłącznie na PC i Mac.
  • Konkurs trwa od dzisiaj (t.j. 2 czerwca 2023 roku) aż do 9 czerwca 2023 r.

Zgodnie z Regulaminem, zwycięzca zostanie wyłoniony w terminie 7 dni od daty zakończenia Konkursu. Dołożymy wszelkich starań, żeby stało się to jak najszybciej!

#TeamSimsWeek życzy wszystkim powodzenia!

Przypominamy, że zgłoszenia konkursowe przyjmujemy w sekcji komentarzy pod tym wpisem, nie postem na Facebooku, Twitterze, Instagramie czy TikToku.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl