8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

SimMattically nie zawodzi. Tak jak w przypadku pozostałych innych zapowiedzi kolekcji, tak i tym razem. Udało mu się zdobyć listę wszystkich obiektów, które zobaczyć będziemy mogli w nadchodzących rozszerzeniach.

Obydwie kolekcje będą liczyć po 25 obiektów. The Sims 4 Powrót grunge’u skupi się w pełni na Trybie Stwórz Sima. Za to w The Sims 4 Kącik czytelniczy będą przeważały obiekty w Trybie Kupowania z jedną pozycją w Trybie Budowania. Mowa tutaj o pokryciu ścian, które będzie imitowało drewniane panele.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl