The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Reklama

Gracze, którzy są z The Sims 4 od dłuższego czasu zapewne pamiętają głosowanie na pakiety akcesoriów. Akcja ta powraca. Tym razem simomaniacy mogą wybrać motyw przewodni nadchodzących kolekcji!

Na oficjalnym profilu @TheSims na twitterze pojawił się interesujący wpis. Dotyczy on właśnie otwartego głosowania na nadchodzące kolekcje do The Sims 4. Głosowanie wystartowało właśnie teraz i trwa ono do 22 maja do godz. 4:00.

Gracze mogą głosować poprzez udostępnioną ankietę. W jednej znajduje się zarówno głosowanie na kolekcję Stwórz sima jak i tą powiązaną z Trybem Budowania i Kupowania. Dla każdej Kolekcji twórcy przygotowali dwa style. Z nich gracze mogą wybrać tylko jeden dla danego rodzaju Kolekcji. Dla Stwórz Sima jest to: Na tęczowo lub Moda Gotycka. Do Trybu Kupowania i Budowania możemy wybrać Średniowieczny zamek albo Technologiczny Futuryzm. Każdy ze stylów ma swój krótki opis i szkic koncepcyjny. Ten mniej więcej pokazuje styl danej kolekcji, ale nie reprezentuje faktycznych obiektów w grze.

Zagłosuj klikając w poniższy obrazek!

Warto mieć na uwadze, że wygrają kolekcję z największą ilością głosów. Prawdopodobnie pojawi się również II etap głosowania, gdzie będziemy mogli wybrać poszczególne obiekty do każdej z kolekcji.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]