Search
Search
Search
Close this search box.

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Gotycka i zamkowa kolekcj już 18 stycznia 2024 roku!

Aż dwie aktualizacje The Sims 4 w maju!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Oficjalny profil The Sims opublikował na twitterze post, z którego dowiedzieć się możemy, że maju czekają nas aż dwie aktualizacje. Oprócz naprawy problemów, które Electronic Arts udostępniło w liście problemów, gracze mogą się spodziewać również kilku nowości. Wśród nich znajdą się nowe gotowe oczy dla azjatyckich simów, nowe kolory włosów oraz nowe fryzury.

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą listę problemów: http://x.ea.com/68565.
Tego miesiąca spodziewać się możecie DWÓCH aktualizacji, sprawdź więc naszą najnowszą listę problemów doskwierających graczom, które chcemy rozwiązać. Odwiedź forum The Sims aby dołączyć do rozmowy!

Just airing out our laundry with the latest “Laundry List” http://x.ea.com/68565
We’ve got two patches coming this month, so check out the latest list of community concerns that we aim to resolve & visit The Sims forum to join the conversation!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl