8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Aż dwie aktualizacje The Sims 4 w maju!

Oficjalny profil The Sims opublikował na twitterze post, z którego dowiedzieć się możemy, że maju czekają nas aż dwie aktualizacje. Oprócz naprawy problemów, które Electronic Arts udostępniło w liście problemów, gracze mogą się spodziewać również kilku nowości. Wśród nich znajdą się nowe gotowe oczy dla azjatyckich simów, nowe kolory włosów oraz nowe fryzury.

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą listę problemów: http://x.ea.com/68565.
Tego miesiąca spodziewać się możecie DWÓCH aktualizacji, sprawdź więc naszą najnowszą listę problemów doskwierających graczom, które chcemy rozwiązać. Odwiedź forum The Sims aby dołączyć do rozmowy!

Just airing out our laundry with the latest “Laundry List” http://x.ea.com/68565
We’ve got two patches coming this month, so check out the latest list of community concerns that we aim to resolve & visit The Sims forum to join the conversation!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl