poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4KolekcjaNowości nadchodzące do The Sims 4!

Nowości nadchodzące do The Sims 4!

Reklama

Na dzisiejszym Inside Maxis twórcy nie tylko zaprezentowali nowości w dzisiejszej aktualizacji, ale również te, które nadejdą wkrótce! I nie tylko…

Pomijając nowości z dzisiejszej aktualizacji o której już wcześniej pisaliśmy. Skupimy się na nadchodzących nowościach do The Sims 4, które nie ograniczają się wyłącznie do aktualizacji.

Zaczynając od aktualizacji. Nadchodząca aktualizacja ma zawierać 2 poprawione fryzury z gry podstawowej – duże i małe afro.

Twórcy planują również dodać 6 nowych kolorów włosów i aż 16 nowych gotowych oczu dla azjatyckich simów.

Oprócz przyszłej aktualizacji, twórcy zapowiedzieli również nowy pakiet rozgrywki i nową kolekcję. Obecnie nie wiemy o tych dwóch rozszerzeniach zupełnie nic. Pozostaje nam czekać na oficjalną zapowiedź od twórców.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Artur
Artur
27 kwietnia 2021 22:04

Nie, mam już dosyć. Po co oni dodają same rzeczy typu Azjaci i Afroamerykanie? Jeszcze drudzy ok, bo szczególnie takich ważnych elementów nie mają, ale azjatyckich oczu jest za dużo. Połowa simów ma azjatyckie nazwiska, już teraz połowa simów ma azjatyckie oczy, a 2/3 ma azjatycką skórę.

kata
kata
28 kwietnia 2021 10:35
Odpowiedz   Artur

Z jednej strony dobrze że każdy może stworzyć sima podobnego do siebie,ale zgadzam się że azjatyckich oczu, karnacji czy nazwisk mamy już bardzo dużo. Mogli by ograniczyć częstotliwość generowania się tych nazwisk bo potem całe miasto(nie góra komorebi czy san myshuno) jest przepełnione simami o azjatyckich nazwiskach co trochę nie pasuje do kultury np.Oazy

Reklama

Artykuły

Reklama