wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Nowa aktualizacja do The Sims 4! (13 maj 2021r.)

Nowa aktualizacja do The Sims 4! (13 maj 2021r.)

Reklama

Electronic Arts udostępniło właśnie nową aktualizację do The Sims 4. Opis wszystkich nowości, jak i naprawionych błędów znajdziecie poniżej.

Aktualizacja 13/05/2021

PC: 1.74.59.1030 / Mac: 1.74.59.1230

Konsole: Wersja 1.41

Hej, Simomaniacy!

Mamy nadzieję, że gdziekolwiek jesteście, wszystko u Was w porządku. Przygotowaliśmy dla Was dzisiaj małą aktualizację gry. I liczymy, że Wam się spodoba.

Radosnego Simowania!

Dag dag!

– SimGuruRusskii

Co nowego?

Jak mogliście dowiedzieć się z ostatniego podsumowania na żywo, w tej aktualizacji znajdzie się kilka nowych azjatyckich gotowych kształtów oczu dla męskiej i kobiecej sylwetki. Możecie je znaleźć w trybie Stwórz Sima. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają. Jeśli nie oglądaliście transmisji, to użyłam swoich nieistniejących umiejętności graficznych i dodałam grafiki do uwag o aktualizacji. Poniżej możecie podziwiać efekty!

Zaktualizowaliśmy również dwie fryzury z gry podstawowej.

Pierwsza z tych niesamowitych fryzur to Hair_MedTexCurls lub, jak nazwaliśmy ją w podsumowaniu na blogu, „Duże afro w stylu retro”. Piękne! Na zrzutach ekranu możecie zobaczyć, jak prezentuje się ona na męskiej oraz kobiecej sylwetce u dorosłych, dzieci i małych dzieci.

Drugą fryzurą jest przepiękna Hair_EF13AfroShort, albo jak my to nazywamy “Krótkie Afro”. Na poniższych zdjęciach zrobiliśmy zestawienie tej fryzury w męskiej i damskiej odsłonie dla każdej grupy wiekowej. Warto również zaznaczyć, że wiemy o szarawym odcieniu czerni na poniższej fryzury, to jest coś, co będzie naprawione w przyszłej aktualizacji.

Przejdźmy do poprawek…

Naprawione błędy

The Sims 4

  • Naprawiliśmy problem, który powodował, że dwie z naszych propozycji zarostów, ymFacialHair_BeardThinGoatee i ymFacialHair_ChinStrap, poszerzały twarze Simów po użyciu.
  • Miniaturka lalki voodoo w wyposażeniu Simów została naprawiona, dzięki czemu, zgodnie z zamysłem, podczas użycia nie zmienia już wyglądu.
  • Simomaniacy grający w trybie laptopa nie będą już widzieć błędów tekstur po umieszczeniu sztalugi na parceli. To jak błąd w matriksie, tylko… uderzający wizualnie.

Zostań gwiazdą

  • Simowie, którzy widzieli, jak interakcja Wyślij filmy do stanowiska filmowego „Więcej wyświetleń” spada z kolejki podczas wykonywania innych czynności, nie będą już doświadczać tego problemu. Przecież technologia miała być pomocna. Dlaczego Simowie mieliby nie móc brać prysznica i przesyłać nagrań z drona w dowolnej chwili?

Wampiry

  • Wampirzy Simowie nie będą już zachłannie pić plazmy w nieskończoność. Czasami może się zdarzyć, że będą oni do tego zmuszeni, ale nie muszą tego robić cały czas. Nie jest to raczej czynność, którą chcieliby w nieskończoność oglądać w swojej kolejce interakcji. Nieskończoność trwa długo…

Wiejska kuchnia

  • Gdy blat „Wiejski Urok” się ubrudzi, będzie od teraz wyglądał normalnie, a nie jak… z planu filmu postapokaliptycznego. Jest cienka linia pomiędzy byciem brudnym i… nierozpoznawalnym.
Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama