The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Nowa aktualizacja do The Sims 4! (13 maj 2021r.)

Reklama

Electronic Arts udostępniło właśnie nową aktualizację do The Sims 4. Opis wszystkich nowości, jak i naprawionych błędów znajdziecie poniżej.

Aktualizacja 13/05/2021

PC: 1.74.59.1030 / Mac: 1.74.59.1230

Konsole: Wersja 1.41

Hej, Simomaniacy!

Mamy nadzieję, że gdziekolwiek jesteście, wszystko u Was w porządku. Przygotowaliśmy dla Was dzisiaj małą aktualizację gry. I liczymy, że Wam się spodoba.

Radosnego Simowania!

Dag dag!

– SimGuruRusskii

Co nowego?

Jak mogliście dowiedzieć się z ostatniego podsumowania na żywo, w tej aktualizacji znajdzie się kilka nowych azjatyckich gotowych kształtów oczu dla męskiej i kobiecej sylwetki. Możecie je znaleźć w trybie Stwórz Sima. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają. Jeśli nie oglądaliście transmisji, to użyłam swoich nieistniejących umiejętności graficznych i dodałam grafiki do uwag o aktualizacji. Poniżej możecie podziwiać efekty!

Zaktualizowaliśmy również dwie fryzury z gry podstawowej.

Pierwsza z tych niesamowitych fryzur to Hair_MedTexCurls lub, jak nazwaliśmy ją w podsumowaniu na blogu, „Duże afro w stylu retro”. Piękne! Na zrzutach ekranu możecie zobaczyć, jak prezentuje się ona na męskiej oraz kobiecej sylwetce u dorosłych, dzieci i małych dzieci.

Drugą fryzurą jest przepiękna Hair_EF13AfroShort, albo jak my to nazywamy „Krótkie Afro”. Na poniższych zdjęciach zrobiliśmy zestawienie tej fryzury w męskiej i damskiej odsłonie dla każdej grupy wiekowej. Warto również zaznaczyć, że wiemy o szarawym odcieniu czerni na poniższej fryzury, to jest coś, co będzie naprawione w przyszłej aktualizacji.

Przejdźmy do poprawek…

Naprawione błędy

The Sims 4

  • Naprawiliśmy problem, który powodował, że dwie z naszych propozycji zarostów, ymFacialHair_BeardThinGoatee i ymFacialHair_ChinStrap, poszerzały twarze Simów po użyciu.
  • Miniaturka lalki voodoo w wyposażeniu Simów została naprawiona, dzięki czemu, zgodnie z zamysłem, podczas użycia nie zmienia już wyglądu.
  • Simomaniacy grający w trybie laptopa nie będą już widzieć błędów tekstur po umieszczeniu sztalugi na parceli. To jak błąd w matriksie, tylko… uderzający wizualnie.

Zostań gwiazdą

  • Simowie, którzy widzieli, jak interakcja Wyślij filmy do stanowiska filmowego „Więcej wyświetleń” spada z kolejki podczas wykonywania innych czynności, nie będą już doświadczać tego problemu. Przecież technologia miała być pomocna. Dlaczego Simowie mieliby nie móc brać prysznica i przesyłać nagrań z drona w dowolnej chwili?

Wampiry

  • Wampirzy Simowie nie będą już zachłannie pić plazmy w nieskończoność. Czasami może się zdarzyć, że będą oni do tego zmuszeni, ale nie muszą tego robić cały czas. Nie jest to raczej czynność, którą chcieliby w nieskończoność oglądać w swojej kolejce interakcji. Nieskończoność trwa długo…

Wiejska kuchnia

  • Gdy blat „Wiejski Urok” się ubrudzi, będzie od teraz wyglądał normalnie, a nie jak… z planu filmu postapokaliptycznego. Jest cienka linia pomiędzy byciem brudnym i… nierozpoznawalnym.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]