wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Lista problemów - 11 maj 2021r.

Lista problemów – 11 maj 2021r.

Reklama

Electronic Arts opublikowało listę problemów nad którymi obecnie pracuje. Problemy te mają być naprawione już w przyszłej aktualizacji.

Cześć, Simomaniacy!

Oto lista problemów, w której podzielimy się z Wami najważniejszymi, zgłoszonymi przez społeczność sprawami, które badamy i mamy nadzieję naprawić w nadchodzącej aktualizacji. 

Problemy zostały zgłoszone przez graczy pomagających nam w regularnym poprawianiu wrażeń z gry. 

Pamiętajcie, że niektóre zagadnienia mogą być problematyczne i wymagać z naszej strony dłuższego dochodzenia, dlatego fakt, że coś aktywnie sprawdzamy, nie gwarantuje, że poprawka będzie dostępna już w nadchodzącej aktualizacji. 

Pamiętajcie też, że jest to lista wyłącznie najważniejszych problemów. Pracujemy nad wieloma innymi zgłaszanymi przez graczy zagadnieniami, których tu nie wymieniamy,.

Poniżej znajdziecie listę najważniejszych problemów, które obecnie badamy: 

W maju przygotowujemy dla Was dwie aktualizacje.

Pierwsza z nich będzie niewielka, ale najlepsze rzeczy znajdują się w małych opakowaniach 🙂 Oto lista najważniejszych, zgłoszonych przez społeczność problemów, które badamy na potrzeby pierwszej aktualizacji:

Druga aktualizacja jest większa i zostanie opublikowana później w tym miesiącu. Oto lista najważniejszych, zgłoszonych przez społeczność problemów, które badamy na potrzeby drugiej z majowych aktualizacji:

Dziękujemy Wam za cenną pomoc i cierpliwość! W dalszym ciągu informujcie nas o wszystkich napotykanych problemach w serwisie Answers HQ. Będziemy dążyć do poprawy przejrzystości, by wspólnie z Wami uczynić tę grę najlepszą, jaka może być. Radosnego Simowania!

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama