wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Letni harmonogram nowości do The Sims 4!

Letni harmonogram nowości do The Sims 4!

Reklama

Przeciek o Kolekcji The Sims 4 Oaza na patio przyciągnął uwagę bardzo wielu graczy. Sami twórcy za pomocą oficjalnego konta The Sims na Twitterze skomentowali całą sytuację.

Hej, Xbox! Sprawdźcie swoje wiadomości!
Rozumiemy, my również jesteśmy podekscytowani. To lato będzie GORĄCE (pod względenm nowości) i nie możemy się doczekać żeby udostępnić nasz letni harmonogram już 17 maja.

Hey @Xbox, check ya’ texts! We totally get it, we’re excited too! This summer is going to be LIT
& we can’t wait to share our summer line-up on May 17th

Warto wspomnieć, że ostatnio oficjalny profil Xbox dosyć często komentuje posty z oficjalnego profilu The Sims. Tak było i w przypadku tego przecieku, który, warto zaznaczyć, pochodzi właśnie ze sklepu Microsoft.

Będziemy musieli sprawdzić naszą fontannę, bo wygląda na to że gdzieś jest mały wyciek. Ale my również jesteśmy gotowi na Gorące Simowe Lato!

We’ll have to check our fountain, because it seems there’s a bit of a leak.
But we’re so ready for Hot Sims Summer.

Nie wiemy co może zwiastować współpraca The Sims z Xboxem. Jednak potwierdza nam to, że przeciek o The Sims 4 Oaza na patio jest prawdziwy i możemy wyczekiwać nowej Kolekcji już 18 maja.

Możemy jedynie spekulować o jakich nowościach dowiemy się z Letniego Harmonogramu The Sims 4. Twórcy na ostatnim Inside Maxis zapowiedzieli nową Kolekcję jak i nowy Pakiet rozgrywki. Kolekcja już wyciekła, więc w Letnim harmonogramie możemy spodziewać się pakietu rozgrywki i kto wie, może nowego dodatku?

Polecamy śledzić naszą stronię, ponieważ gdy tylko pojawią się jakieś nowości na temat rozszerzeń do The Sims 4, damy wam o tym znać.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama