The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Letni harmonogram nowości do The Sims 4!

Reklama

Przeciek o Kolekcji The Sims 4 Oaza na patio przyciągnął uwagę bardzo wielu graczy. Sami twórcy za pomocą oficjalnego konta The Sims na Twitterze skomentowali całą sytuację.

Hej, Xbox! Sprawdźcie swoje wiadomości!
Rozumiemy, my również jesteśmy podekscytowani. To lato będzie GORĄCE (pod względenm nowości) i nie możemy się doczekać żeby udostępnić nasz letni harmonogram już 17 maja.

Hey @Xbox, check ya’ texts! We totally get it, we’re excited too! This summer is going to be LIT
& we can’t wait to share our summer line-up on May 17th

Warto wspomnieć, że ostatnio oficjalny profil Xbox dosyć często komentuje posty z oficjalnego profilu The Sims. Tak było i w przypadku tego przecieku, który, warto zaznaczyć, pochodzi właśnie ze sklepu Microsoft.

Będziemy musieli sprawdzić naszą fontannę, bo wygląda na to że gdzieś jest mały wyciek. Ale my również jesteśmy gotowi na Gorące Simowe Lato!

We’ll have to check our fountain, because it seems there’s a bit of a leak.
But we’re so ready for Hot Sims Summer.

Nie wiemy co może zwiastować współpraca The Sims z Xboxem. Jednak potwierdza nam to, że przeciek o The Sims 4 Oaza na patio jest prawdziwy i możemy wyczekiwać nowej Kolekcji już 18 maja.

Możemy jedynie spekulować o jakich nowościach dowiemy się z Letniego Harmonogramu The Sims 4. Twórcy na ostatnim Inside Maxis zapowiedzieli nową Kolekcję jak i nowy Pakiet rozgrywki. Kolekcja już wyciekła, więc w Letnim harmonogramie możemy spodziewać się pakietu rozgrywki i kto wie, może nowego dodatku?

Polecamy śledzić naszą stronię, ponieważ gdy tylko pojawią się jakieś nowości na temat rozszerzeń do The Sims 4, damy wam o tym znać.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]