Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

EA Play Live już w lipcu tego roku!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Electronic Arts zapowiedziało tegoroczne wydarzenie EA Play Live. Z racji na zaistniałą na świecie sytuację, EA Play Live odbędzie się wyłącznie online. Tak, jak miało to miejsce w zeszłym roku.

Na chwilę obecną nie wiemy jakie nowe gry pojawią się na wydarzeniu. Wiemy jedynie, że rozpocznie się ono 22 lipca, tego roku.

EA Play Live powraca 22 lipca! Zapiszcie tę datę!

EA Play Live is coming back July 22nd. Save the date!

EA Play Live może pokrywać się z Letnim harmonogramem The Sims 4, o którym pisaliśmy wcześniej. Twórcy mogą zaprezentować tam nadchodzące nowości do The Sims 4. Plotki mówią też jakoby miała pojawić się tam również wzmianka o nadchodzącym The Sims 5. Tę informację warto traktować z przymrużeniem oka.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl