Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Reklama

Nadchodząca aktualizacja przyniesie nam nie tylko nową grupę wiekową. Jak wynika z udostępnionego przez oficjalny profil The Sims postu, do gry podstawowej dojdzie jeszcze sporo innych nowości.

Udostępniony film przybliża nam nadchodzące ubrania dla niemowląt. Oprócz tego, od niektórych elementów wychodzą strzałki z ikoną gry podstawowej The Sims 4. Wskazują one znamiona, blizny, cięcia po cesarce, plamy starcze i rozstępy. A to wszystko w aktualizacji, która będzie dostępna już 14 marca!

Nowe elementy Stwórz Sima nie będą na wyłączność dodatku The Sims 4 Razem raźniej – znamiona, rozstępy i blizn po cesarskim cięciu pojawią się w grze podstawowej już 14 marca!

Elementy ubioru i fryzury widoczne od połowy filmu będą częścią nadchodzącego dodatku. Przynajmniej tak wnioskujemy z udostępnionych już wcześniej zdjęć promocyjnych i zwiastuna.

SimGuruNinja pochwalił również piosenkę, którą możemy usłyszeć w filmie. Jak potwierdził, będzie to jeden z utworów z nowej stacji radiowej – Soul.

Podoba mi się ta piosenka.
Zastanawiam się, czy będzie to część nowej stacji radiowej, Soul?

(spoiler: TAK, BĘDZIE!)

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl