The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Reklama

Nadchodząca aktualizacja przyniesie nam nie tylko nową grupę wiekową. Jak wynika z udostępnionego przez oficjalny profil The Sims postu, do gry podstawowej dojdzie jeszcze sporo innych nowości.

Udostępniony film przybliża nam nadchodzące ubrania dla niemowląt. Oprócz tego, od niektórych elementów wychodzą strzałki z ikoną gry podstawowej The Sims 4. Wskazują one znamiona, blizny, cięcia po cesarce, plamy starcze i rozstępy. A to wszystko w aktualizacji, która będzie dostępna już 14 marca!

Nowe elementy Stwórz Sima nie będą na wyłączność dodatku The Sims 4 Razem raźniej – znamiona, rozstępy i blizn po cesarskim cięciu pojawią się w grze podstawowej już 14 marca!

Elementy ubioru i fryzury widoczne od połowy filmu będą częścią nadchodzącego dodatku. Przynajmniej tak wnioskujemy z udostępnionych już wcześniej zdjęć promocyjnych i zwiastuna.

SimGuruNinja pochwalił również piosenkę, którą możemy usłyszeć w filmie. Jak potwierdził, będzie to jeden z utworów z nowej stacji radiowej – Soul.

Podoba mi się ta piosenka.
Zastanawiam się, czy będzie to część nowej stacji radiowej, Soul?

(spoiler: TAK, BĘDZIE!)

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl