The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Nowe informacje o The Sims 4 Razem raźniej

Reklama

Premiera 13. dodatku do gry zbliża się nieuchronnie. Już 16 marca będziemy mogli zagrać w rodzinny dodatek. Ten czas umilają nam sami twórcy udostępniając różne informacje z nadchodzącego rozszerzenia. W tym nowe obiekty jak i nowe elementy rozgrywki.

Stół do gier

Wygląda na to, że obecny w grze podstawowej stół do gier przejdzie małą aktualizację. Puzzle i domino, które mogliśmy widzieć już na zwiastunie, będą dostępne również na już dostępnych stołach do gier.

Twórcy też potwierdzili, że w nowym dodatku pojawi się zupełnie nowy stół do gier.

-Czy będą one dostępne na obecnych stołach do gier? Czy będą one powiązane wyłącznie z nowymi?

-Będą one dostępne na istniejących już stołach to gier

W tle możemy również zobaczyć pianino w nowym, dotychczas niewidzianym, wzorze.

Nowe ikony z interfejsu

SimGuruNova zaktualizowała swój profil na Twitterze o zupełnie nowe zdjęcie profilowe. Nie było by w tym nic dziwnego, ponieważ zawsze przed premierą nowego dodatku, twórcy aktualizują swoje profilowe. W tym jednak przypadku, na zdjęciu profilowym SimGuru możemy zauważyć dwie nowe ikony.

SimGuruNova zapytana, czy będą one powiązane z nowymi cechami, zaprzeczyła temu. Mogą to być więc ikony powiązane z rozgrywką z Trybu Życia. Mogą też być to nowe dziwactwa, o których pisaliśmy już wcześniej.

-Nova czy to są nowe cechy?

-Nie, ale blisko jesteś

Nowa muzyka i preferencje

SimGuruNinja opublikował na swoim Twitterze wycinek z Trybu Stwórz Sima, gdzie zobaczyć możemy preferencje muzyczne. Dzięki temu mamy wgląd do nadchodzącej do The Sims 4 Razem Raźniej stacji muzycznej – Soul.

Co ciekawe, możemy również zauważyć górną część interfejsu preferencji. To tam pojawia się ilość miejsc na preferencje. Na udostępnionym zrzucie ekranu zobaczyć możemy, że będzie ich więcej. Dotychczas, maksymalna liczba preferencji to 20. Jednakże, od aktualizacji z 14 marca, będziemy mogli wybrać aż do 50 preferencji jednemu simowi!

Nowy rodzaj parceli

Oficjalny profil The Sims na twitterze opublikował krótki, informacyjny post. A w nim możemy przeczytać trochę o nowym rodzaju parceli publicznej – Centrum Rekreacji!

Centrum Rekreacji będzie nowym rodzajem parceli dostępnym w najnowszym dodatku – The Sims 4 Razem Raźniej. Tam simowie będą mogli grać w gry stołowe, uczęszczać na zajęciach artystycznych i wyprawiać przeróżne imprezy. Na przykład piżama party i bociankowe!

Spędź rodzinnie czas na zupełnie nowym rodzaju parceli w The Sims 4 Razem Raźniej – Centrum Rekreacji!
Posiada ona gry takie jak Simbles i puzzle, zajęcia z malarstwa, a nawet miejsce do wyprawiania imprez takich jak piżama party czy bociankowe!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl