The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Reklama

W serwisie YouTube oraz na oficjalnym profilu The Sims na Twitchu odbędzie się transmisja na żywo. Dotyczyć ona będzie 13. dodatku – The Sims 4 Razem raźniej. Wydarzenie rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Twórcy przybliżą nam całe rozszerzenie. Spodziewać się możemy przeglądu Trybu Stwórz Sima oraz Trybu Budowania i Kupowania. Nie zabraknie również rozgrywki. Jak piszą twórcy, ma być to najdłuższa transmisja z dodatku w ich historii!

W trakcie trwania transmisji twórcy pokażą również aktualizację z niemowlętami, która ma mieć swoją premierę na kilka dni przed dodatkiem.


Po transmisji na żywo, na naszej stronie pojawi się artykuł, w którym wymienimy wszystkie nadchodzące nowości.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl