Search
Search
Search
Close this search box.

ArethaBee tworzy biżuterię do The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Znamy nazwę nadchodzącej kolekcji – nadchodzi czas na wodne rozrywki.

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Jak zauważył @TheHenfordHen w zakładce mówiącej o The Sims 4 Łazienkowe szpargały, jeden z nagłówków zawiera nazwę niezapowiedzianej jeszcze Kolekcji.

Wygląda na to, że na oficjalnej stronie EA wyciekła nazwa nadchodzącej kolekcji.

W zakładce The Sims 4 Łazienkowe szpargały możemy zobaczyć nazwę nadchodzącej kolekcji do gry. Więcej szczegółów na chwilę obecną nie znamy.

Jak możemy zauważyć na zdjęciu opublikowanym przez użytkownika Twittera, angielska nazwa Kolekcji to The Sims 4 Poolside splash. Oficjalna polska nazwa nie jest jeszcze znana. Na polskojęzycznej stronie tytuł wciąż pozostał niezmieniony.

Zawartości Kolekcji jak i oficjalnej polskiej nazwy możemy się wyłącznie domyślać. Gdy tylko pojawi się więcej informacji – poinformujemy was o nich.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl