8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Znamy nazwę nadchodzącej kolekcji – nadchodzi czas na wodne rozrywki.

Jak zauważył @TheHenfordHen w zakładce mówiącej o The Sims 4 Łazienkowe szpargały, jeden z nagłówków zawiera nazwę niezapowiedzianej jeszcze Kolekcji.

Wygląda na to, że na oficjalnej stronie EA wyciekła nazwa nadchodzącej kolekcji.

W zakładce The Sims 4 Łazienkowe szpargały możemy zobaczyć nazwę nadchodzącej kolekcji do gry. Więcej szczegółów na chwilę obecną nie znamy.

Jak możemy zauważyć na zdjęciu opublikowanym przez użytkownika Twittera, angielska nazwa Kolekcji to The Sims 4 Poolside splash. Oficjalna polska nazwa nie jest jeszcze znana. Na polskojęzycznej stronie tytuł wciąż pozostał niezmieniony.

Zawartości Kolekcji jak i oficjalnej polskiej nazwy możemy się wyłącznie domyślać. Gdy tylko pojawi się więcej informacji – poinformujemy was o nich.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl