Więcej informacji o The Sims 4 Zakochaj się!

The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Znamy nazwę nadchodzącej kolekcji – nadchodzi czas na wodne rozrywki.

Reklama

Jak zauważył @TheHenfordHen w zakładce mówiącej o The Sims 4 Łazienkowe szpargały, jeden z nagłówków zawiera nazwę niezapowiedzianej jeszcze Kolekcji.

Wygląda na to, że na oficjalnej stronie EA wyciekła nazwa nadchodzącej kolekcji.

W zakładce The Sims 4 Łazienkowe szpargały możemy zobaczyć nazwę nadchodzącej kolekcji do gry. Więcej szczegółów na chwilę obecną nie znamy.

Jak możemy zauważyć na zdjęciu opublikowanym przez użytkownika Twittera, angielska nazwa Kolekcji to The Sims 4 Poolside splash. Oficjalna polska nazwa nie jest jeszcze znana. Na polskojęzycznej stronie tytuł wciąż pozostał niezmieniony.

Zawartości Kolekcji jak i oficjalnej polskiej nazwy możemy się wyłącznie domyślać. Gdy tylko pojawi się więcej informacji – poinformujemy was o nich.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl