Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Powrót do szkoły z ekspresową dostawą The Sims

Reklama

Zespół The Sims poinformował na swoim Twitterze o nowej Ekspresowej Dostawie The Sims. W związku z nadchodzącym rokiem szkolnym, twórcy przygotowali małą niespodziankę dla simowych uczniów.

Jak możemy zobaczyć w załączonym do wpisu filmie, obecne już w grze plecaki dostaną kilka nowych wariantów kolorystycznych. Oprócz tego, w grze pojawią się zupełnie nowe obiekty takie jak śniadaniówki, nowe drzwi do łazienki oraz nowe ozdobne oznakowanie parcel.

Nowe obiekty dostały również specjalną funkcjonalność. Od teraz plecaki będą miały możliwość przechowywania w nich rzeczy, tak jak obecne w grze skrzynie. Dodatkowo, ze śniadaniówek simowie będą mogli wyciągnąć ich ulubioną potrawę czy napój.

Ekspresowa Dostawa The Sims jest już dostępna w grze. Każdy z graczy przy wejściu do gry, powinien dostać powiadomienie o nowej zawartości w grze.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl