Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Powrót do szkoły z ekspresową dostawą The Sims

Reklama

Zespół The Sims poinformował na swoim Twitterze o nowej Ekspresowej Dostawie The Sims. W związku z nadchodzącym rokiem szkolnym, twórcy przygotowali małą niespodziankę dla simowych uczniów.

Jak możemy zobaczyć w załączonym do wpisu filmie, obecne już w grze plecaki dostaną kilka nowych wariantów kolorystycznych. Oprócz tego, w grze pojawią się zupełnie nowe obiekty takie jak śniadaniówki, nowe drzwi do łazienki oraz nowe ozdobne oznakowanie parcel.

Nowe obiekty dostały również specjalną funkcjonalność. Od teraz plecaki będą miały możliwość przechowywania w nich rzeczy, tak jak obecne w grze skrzynie. Dodatkowo, ze śniadaniówek simowie będą mogli wyciągnąć ich ulubioną potrawę czy napój.

Ekspresowa Dostawa The Sims jest już dostępna w grze. Każdy z graczy przy wejściu do gry, powinien dostać powiadomienie o nowej zawartości w grze.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl