Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Okładki dwóch nadchodzących Kolekcji do The Sims 4

Reklama

Niedawny wyciek, który miał miejsce na oficjalnej stronie ea.com, był tylko początkiem nadchodzącej fali nowych informacji o nadchodzących Kolekcjach.

Tak więc się stało. Użytkownikowi Twittera (X) o nazwie @RavenAngel888 udało się znaleźć kolejne wskazówki o nadchodzących rozszerzeniach do gry. Tym razem są to okładki dwóch jeszcze nieopublikowanych Kolekcji. Jedną z nich jest Poolside splash, której nazwa wyciekła niedawno, a drugą jest Modern Luxe. Wnioskując z okładek, pierwsza z nich skupi się na Trybie Stwórz Sima, druga zaś na Trybie Budowania i Kupowania.

Na chwilę obecną nie jest znana nam data premiery tych rozszerzeń. Ich oficjalnej zapowiedzi możemy się spodziewać prawdopodobnie już w tym tygodniu.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl