Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Zdjęcia z dwóch nadchodzących Kolekcji

Reklama

Jak wynika z oficjalnego profilu @TheSims na Twitterze (X), dwie nowe Kolekcje do The Sims 4 swoją premierę będą miały jeszcze w tym tygodniu. Basenowa moda oraz nowoczesna sypialnia będą dostępne do kupienia już od 7 września.

Jak możemy wyczytać we wpisie, Kolekcja do Trybu Budowania i Kupowania powstała we współpracy z @XureilaYT. Skupi się ona na nowoczesnym i wyrafinowanym wystroju wnętrz. Rozszerzenie Trybu Stwórz Sima rozbuduje garderobę naszych simów o zupełnie nowe stroje kąpielowe.

W odpowiedziach na wpis możemy zobaczyć dwa zdjęcia przedstawiające nowe Kolekcje. Te pochodzą prosto z gry i nie są grafiką okładkową.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl