Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Zdjęcia z dwóch nadchodzących Kolekcji

Reklama

Jak wynika z oficjalnego profilu @TheSims na Twitterze (X), dwie nowe Kolekcje do The Sims 4 swoją premierę będą miały jeszcze w tym tygodniu. Basenowa moda oraz nowoczesna sypialnia będą dostępne do kupienia już od 7 września.

Jak możemy wyczytać we wpisie, Kolekcja do Trybu Budowania i Kupowania powstała we współpracy z @XureilaYT. Skupi się ona na nowoczesnym i wyrafinowanym wystroju wnętrz. Rozszerzenie Trybu Stwórz Sima rozbuduje garderobę naszych simów o zupełnie nowe stroje kąpielowe.

W odpowiedziach na wpis możemy zobaczyć dwa zdjęcia przedstawiające nowe Kolekcje. Te pochodzą prosto z gry i nie są grafiką okładkową.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl