Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Więcej informacji o nadchodzących Kolekcjach

Reklama

Do The Sims 4 nadchodzą dwie zupełnie nowe Kolekcje. Te oficjalnie zostały zapowiedziane wczoraj. Od tamtego momentu, mogliśmy dowiedzieć się o nich naprawdę sporo interesujących rzeczy, szczególnie o The Sims 4 Współczesny luksus, czyli Kolekcji skupiającej się na Trybie Kupowania.

@SimMattically udostępnił na swoim Twitterze (X) zawartość dwóch najnowszych rozszerzeń. Możemy przyjrzeć się nowym obiektom w dwóch najnowszych Kolekcjach.

Jak możemy zauważyć na zaprezentowanych zrzutach ekranu, budownicza Kolekcja doda do gry 28 nowych obiektów, w tym pokrycie podłogi i ścian. The Sims 4 Basenowa moda za to doda aż 29 nowych elementów Trybu Stwórz Sima.

@XureliaYT – współtwórczyni The Sims 4 Współczesny luksus, podzieliła się z nami kilkoma ciekawostkami o nadchodzącej Kolekcji.

Przy okazji, ten poziomy obraz to funkcjonalny telewizor!

Tak, płyty winylowe w gramofonie są animowane i będą się kręcić. Sam gramofon jest funkcjonalnym radem, a po włączeniu będą pojawiały się na nim różne płyty!

Toaletka z tej Kolekcji zawiera te same interakcje co ta z pakietu akcesoriów The Sims 4 Styl dawnych lat.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl