Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

EA app dla graczy na komputerach Mac

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Electronic Arts uruchomiło aplikację EA app na komputery z systemem Windows pod koniec ubiegłego roku. Według twórców to szybsza, bardziej niezawodna i ulepszona aplikacja to najlepsze miejsce na poznanie niesamowitych gier, usług i zawartości EA. 

Gracze, którzy korzystają z systemu operacyjnego macOS dotychczas korzystali wciąż z aplikacji Origin. Electronic Arts z radością informuje w swojej informacji prasowej, że już wkrótce Origin zniknie również z komputerów Apple. Jabłkowi użytkownicy będę również mogli doświadczyć nowego i przyjaznego wyglądu. Ten pozwoli w łatwy i szybki sposób znaleźć gry i zawartość. Dzięki prostemu pobieraniu zawartości i aktualizacjom w tle możecie być pewni, że zagracie w wasze gry od razu, gdy tylko będziecie mieli na to ochotę – informuje Electronic Arts.

Laptop Apple Macbook z włączoną nową aplikacją EA app

EA już wkrótce poprosi graczy korzystających z Origin o zmianę platformy. Z informacji zawartych w oficjalnym ogłoszeniu wynika, że firma przeniesie wszystkie gry oraz zapisy lokalne i w chmurze. Umożliwi to graczom wznowienie rozgrywki w miejscu, w którym zostawią ją przerwaną.

Na chwilę obecną oficjalna premiera EA app na macOS nie jest jeszcze znana. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl