The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Reklama

Na oficjalnym kanale The Sims w serwisie YouTube pojawiła się zaplanowana premiera kolejnego odcinka Behind The Sims. W tej serii twórcy przybliżają nam nieco nadchodzące nowości ze świata The Sims. Dodatkowo możemy dowiedzieć się nieco o zakulisowych pracach, które trwają lub trwały.

Premiera nowego odcinka zaplanowana jest już na 12 września na godz. 18:00 czasu polskiego.

Czego możemy się spodziewać?

Jak wynika z krótkiego zwiastuna, twórcy przybliżą nam nadchodzący sezon w The Sims 4. Na chwilę obecną nie wiemy co zwiastuje taka zapowiedź. Bardzo możliwe, że twórcy zaprezentują nowe rozszerzenia, które zobaczymy w grze w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Standardową częścią wydarzenia jest zaprezentowanie nadchodzących nowości do The Sims FreePlay czy też The Sims Mobile. Tego więc również możemy się spodziewać. Twórcy lubią również otworzyć swoje drzwi na zakulisowe informacje z życia The Sims. Zapewne dowiemy się nieco więcej o tym, na jakim etapie produkcji jest Projekt Rene – czyli nadchodząca odsłona gry.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]