Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Reklama

Na oficjalnym kanale The Sims w serwisie YouTube pojawiła się zaplanowana premiera kolejnego odcinka Behind The Sims. W tej serii twórcy przybliżają nam nieco nadchodzące nowości ze świata The Sims. Dodatkowo możemy dowiedzieć się nieco o zakulisowych pracach, które trwają lub trwały.

Premiera nowego odcinka zaplanowana jest już na 12 września na godz. 18:00 czasu polskiego.

Czego możemy się spodziewać?

Jak wynika z krótkiego zwiastuna, twórcy przybliżą nam nadchodzący sezon w The Sims 4. Na chwilę obecną nie wiemy co zwiastuje taka zapowiedź. Bardzo możliwe, że twórcy zaprezentują nowe rozszerzenia, które zobaczymy w grze w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Standardową częścią wydarzenia jest zaprezentowanie nadchodzących nowości do The Sims FreePlay czy też The Sims Mobile. Tego więc również możemy się spodziewać. Twórcy lubią również otworzyć swoje drzwi na zakulisowe informacje z życia The Sims. Zapewne dowiemy się nieco więcej o tym, na jakim etapie produkcji jest Projekt Rene – czyli nadchodząca odsłona gry.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl