Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Reklama

Podczas dzisiejszego Behind The Sims, twórcy zapowiedzieli coś, co zniknęło z półek The Sims 4 już dawno. Mowa tutaj o pakietach akcesoriów. W tym sezonie The Sims 4 możemy spodziewać się nowego zielonego rozszerzenia, które będzie skupiało się na domowej kuchni.

Przedstawiamy The Sims 4 Domowy kucharz.

Zapowiedziany pakiet akcesoriów skupiał się będzie na zaciszu domowej kuchni. Oprócz nowych mebli i ubrań dla simów, w rozszerzeniu znajdziemy nowe funkcjonalne obiekty. Jednym z nich będzie gofrownica.

Oprócz nowych małych AGD, w grze pojawi się również nowa opcja, aby simowie mogli zarabiać pieniądze. Z krótkiego wideo możemy się domyślić, że będzie to sprzedawanie jedzenia na specjalnym stanowisku.

Twórcy dodatkowo pokazali kilka szkiców koncepcyjnych z nadchodzącego pakietu akcesoriów. Te obejrzeć możecie poniżej wraz z małą prezentacją nowych obiektów w Stwórz Sima. Twórcy również znajdują się na tle, które pokazuje kilka nadchodzących obiektów.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl