The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Reklama

Podczas dzisiejszego Behind The Sims, twórcy zapowiedzieli coś, co zniknęło z półek The Sims 4 już dawno. Mowa tutaj o pakietach akcesoriów. W tym sezonie The Sims 4 możemy spodziewać się nowego zielonego rozszerzenia, które będzie skupiało się na domowej kuchni.

Przedstawiamy The Sims 4 Domowy kucharz.

Zapowiedziany pakiet akcesoriów skupiał się będzie na zaciszu domowej kuchni. Oprócz nowych mebli i ubrań dla simów, w rozszerzeniu znajdziemy nowe funkcjonalne obiekty. Jednym z nich będzie gofrownica.

Oprócz nowych małych AGD, w grze pojawi się również nowa opcja, aby simowie mogli zarabiać pieniądze. Z krótkiego wideo możemy się domyślić, że będzie to sprzedawanie jedzenia na specjalnym stanowisku.

Twórcy dodatkowo pokazali kilka szkiców koncepcyjnych z nadchodzącego pakietu akcesoriów. Te obejrzeć możecie poniżej wraz z małą prezentacją nowych obiektów w Stwórz Sima. Twórcy również znajdują się na tle, które pokazuje kilka nadchodzących obiektów.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]