Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Podczas dzisiejszego Behind The Sims, twórcy zapowiedzieli coś, co zniknęło z półek The Sims 4 już dawno. Mowa tutaj o pakietach akcesoriów. W tym sezonie The Sims 4 możemy spodziewać się nowego zielonego rozszerzenia, które będzie skupiało się na domowej kuchni.

Przedstawiamy The Sims 4 Domowy kucharz.

Zapowiedziany pakiet akcesoriów skupiał się będzie na zaciszu domowej kuchni. Oprócz nowych mebli i ubrań dla simów, w rozszerzeniu znajdziemy nowe funkcjonalne obiekty. Jednym z nich będzie gofrownica.

Oprócz nowych małych AGD, w grze pojawi się również nowa opcja, aby simowie mogli zarabiać pieniądze. Z krótkiego wideo możemy się domyślić, że będzie to sprzedawanie jedzenia na specjalnym stanowisku.

Twórcy dodatkowo pokazali kilka szkiców koncepcyjnych z nadchodzącego pakietu akcesoriów. Te obejrzeć możecie poniżej wraz z małą prezentacją nowych obiektów w Stwórz Sima. Twórcy również znajdują się na tle, które pokazuje kilka nadchodzących obiektów.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl