Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Reklama

W nowym odcinku Behind The Sims, oprócz zapowiedzi powrotu pakietów akcesoriów, twórcy opublikowali nowy harmonogram The Sims 4 na kolejne miesiące. Od października do grudnia tego roku, w grze pojawią się dwa nowe rozszerzenia.

Z krótkiego wideo możemy dowiedzieć się, że do gry nadchodzi smaczny pakiet akcesoriów oraz dobrosąsiedzki dodatek. Niestety, w odcinku Behind The Sims, twórcy nie powiedzieli nic więcej o zbliżającym się trzecim dodatku w tym roku. Możemy więc jedynie spekulować, czego może on dotyczyć.

Aktualizacja:

W oficjalnym blogu na stronie thesims.com wyczytać możemy, że oprócz dwóch wymienionych wcześniej rozszerzeń, do gry dojdą dodatkowo dwie kolekcje. Dodatkowo, pojawił się opis nadchodzącego sezonu, z którego możemy wyczytać sporo nadchodzących nowości do The Sims 4.

W dzisiejszych czasach życie biegnie niezwykle szybko i chaotycznie, ale nie zawsze tak było. Czas porzucić negatywną stronę ciągłej krzątaniny i przekuć ją w coś dobrego, a przy okazji stworzyć własną fabułę. Odkrywaj nowe pasje i odrzuć zgiełk, który Ci w tym przeszkadza. Niezależnie, czy uczysz się gotować od nowa, czy też odświeżasz swoją kulinarną pasję, budujesz własny dom, a może pielęgnujesz miejscową społeczność – oddaj się krzątaninie.

Aktualizacja 2:

Jak wskazuje dopisek na anglojęzycznej stronie thesims.com – w nadchodzącym sezonie nie pojawi się żadna nowa Kolekcja. Oznacza to, że w przeciągu kolejnych trzech miesięcy, swoją premierę będą miały wyłącznie dwa nowe rozszerzenia.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl