Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Reklama

W nowym odcinku Behind The Sims, oprócz zapowiedzi powrotu pakietów akcesoriów, twórcy opublikowali nowy harmonogram The Sims 4 na kolejne miesiące. Od października do grudnia tego roku, w grze pojawią się dwa nowe rozszerzenia.

Z krótkiego wideo możemy dowiedzieć się, że do gry nadchodzi smaczny pakiet akcesoriów oraz dobrosąsiedzki dodatek. Niestety, w odcinku Behind The Sims, twórcy nie powiedzieli nic więcej o zbliżającym się trzecim dodatku w tym roku. Możemy więc jedynie spekulować, czego może on dotyczyć.

Aktualizacja:

W oficjalnym blogu na stronie thesims.com wyczytać możemy, że oprócz dwóch wymienionych wcześniej rozszerzeń, do gry dojdą dodatkowo dwie kolekcje. Dodatkowo, pojawił się opis nadchodzącego sezonu, z którego możemy wyczytać sporo nadchodzących nowości do The Sims 4.

W dzisiejszych czasach życie biegnie niezwykle szybko i chaotycznie, ale nie zawsze tak było. Czas porzucić negatywną stronę ciągłej krzątaniny i przekuć ją w coś dobrego, a przy okazji stworzyć własną fabułę. Odkrywaj nowe pasje i odrzuć zgiełk, który Ci w tym przeszkadza. Niezależnie, czy uczysz się gotować od nowa, czy też odświeżasz swoją kulinarną pasję, budujesz własny dom, a może pielęgnujesz miejscową społeczność – oddaj się krzątaninie.

Aktualizacja 2:

Jak wskazuje dopisek na anglojęzycznej stronie thesims.com – w nadchodzącym sezonie nie pojawi się żadna nowa Kolekcja. Oznacza to, że w przeciągu kolejnych trzech miesięcy, swoją premierę będą miały wyłącznie dwa nowe rozszerzenia.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl